Stassyababy

Олійка для кутикули від Komilfo

Олійка для кутикули від Komilfo

Одним із головних плюсів цього продукту є різні об’єми. Я придбала два варіанти: 32 мл для домашнього використання та 2 мл, який завжди ношу в сумочці. Обидва варіанти оснащені зручною піпеткою, яка дозволяє легко наносити олійку на кутикулу. Це особливо зручно, коли потрібно швидко зволожити шкіру на ходу.

Склад продукту заслуговує на окрему увагу. Олійка містить мінеральні масла та вітамін Е, що робить її чудовим засобом для глибокого зволоження і живлення кутикули. Я відразу помітила, як мої ручки стали виглядати доглянутішими, а кутикула – м'якшою і більш здоровою.

Окремо хочеться відзначити дизайн. Баночка виконана з товстого скла, матова з мінімалістичними чорними літерами. Це не тільки стильно виглядає, але й додає відчуття якості. Сама рідина має жовтуватий відтінок і не має вираженого запаху, що для мене є перевагою, адже я не люблю надмірно ароматизовані продукти.


Я дійсно можу порекомендувати олійку для кутикули від Komilfo всім, хто шукає ефективний і зручний продукт для догляду за руками. Завдяки своєму складу вона чудово зволожує та живить кутикулу, а зручність у використанні і стильний дизайн роблять її приємною у повсякденному догляді.

Олійка для кутикули від Komilfo
Олійка для кутикули від Komilfo
Олійка для кутикули від Komilfo
Олійка для кутикули від Komilfo
Олійка для кутикули від Komilfo