Царьова Анастасія

Гель для фіксації від Got2b

Гель для фіксації від Got2b

Думаю, я не одна, хто вже спробував цей розрекламований та такий популярний гель. 🤣

Але свій відгук та враження я хочу залишити. Можливо комусь буде корисно.

Так, як я власниця неслухняного, пухнастого та ще й фарбованого фолосся, мені дуже важко знайти засоби, котрі будуть забирати цю ''пухнастість''. Навіть дуже популярний продукт він BadHead (рожева баночка, білий крем) мені дає рівно нічого. Тобто ефект від нього нульовий. Як було пухнасте, так і залишилось, хоча наносила і на вологе, і на сухе, і сушила після того. Все одно - ефект дорівнює нулю.😒 Дарма витрачені кошти.

А от гель-стайлінг від Gob2b спочатку купувався для брів і я його дуже активно використовую! (Фото обов'язково покажу). Але також покажу його використання на моєму волоссі та ефект.

Тож, поїхали. 🥰

Гель знаходиться у зручній тубі, котра закривається і від нікуди не витече.

Сам гель білого кольору, густий та інколи важко видавлюється, але приємний запах має, не нав'язливий, не приторний та не різкий.

Сам гель розтирається трішки з зусиллями в руках, але від цього і такий ефект.

Інформація на звороті туби, також є лайфхак, як його використовувати.

(Я проходила по QR коду і дивилась туторіал) 😁Дуже класно все показано та легко.

1 фото моє волосся без гелю. Як бачите пухнасте, розпатлане, але то воно тільки заплетене 1 год тому було, тобто я не щойно прокинулась. 🤣 І в результаті я маю його переплітати по 10 разів на день, щоб мало людський вигляд.

2 фото сам гель і кількість, яку я наносила на волосся. Я його розтерла у руках та просто нанесла на волосся.

3 фото відразу після нанесення. Звичайно, як і будь-який гель виглядає спочатку ''мокро''.

4 фото - результат. Я нанесла гель і буквально за секунд 10 заплела волосся і зробила фото. 😍

Що можу сказати? Мені здається на фото все видно.

Волосся не пухнасте, гарно вкладене, ефекту ''жирного не має'' і взагалі таке враження, що на ньому нічого немає. 😎

Тож для мого волосся гель виявився дуже класною знахідкою.

Бонус фото своїх брів після носіння гелю год 5 точно.

З самого ранку нанесла і фіксація ''мертва''. 🤩

Я гель переливаю у меншу тару, так набагато зручніше та комфортніше.

І ще, використання його ну дуже мінімальне. Білих слідів не залишає, не скочується та взагалі виглядає досить природньо, а фіксує на цілий день..🤩

Тож, гель крутий, підходить і для неслухняних, закручених брів і для неслухняного, пухнастого волосся. 😅