K_Filonenko

Ремувер для кутикули Shelly

Ремувер для кутикули Shelly
Ремувер для кутикули Shelly

Нещодавно наважилася спробувати ремувер бренду Shelly і я просто вражена його делікатністю. Це справді м'який та ніжний засіб для боротьби з сухою та наросшою кутикулою.
Всі ремувери, якими я користувалася раніше, були більш агресивні по відношенню до шкіри та нігтьової пластини, тому я завжди змивала залишки ремуверу якомога швидше, щоб не було печіння. Ремувер від Shelly я також спочатку побігла змивати, але потім зрозуміла, що навіть, якщо я змию його не відразу, а через 5 хвилин, чи коли закінчу обидві руки, він всеодно не викличе в мене такого печіння, як мій ремувер від Loren Platini ( https://club.makeup.com.ua/post/40687/ ). І це прекрасно! Він не агресивний, а дуже бережливий з шкірою та вашими ручками.

Консистенцію: ремувер має рідку консистенцію, ніби водичка. Було досить незвично його використовувати, адже я раніше користувалася гелеподібними ремуверами, але з часом звикла і тепер він мені навіть зручніший.

Упаковка: пляшечка білого кольору з міцного пластику. Кришечка закручується, не протікає та зручно тримати під час нанесення.

Дозатор: Ремувер має досить зручний носик-дозатор з прозорого пластику, легко наносити та розподіляти засіб.

Ефект: ремувер ніжно розм'якшує відмерлі частинки кутикули та дозволяє з легкістю прибрати її за допомогою апельсинової палички або пушера.

Особливості ремувера для кутикули від бренда Shelly:

- професійна лужна формула – водний розчин гідроксиду калію;
- ефективно пом'якшує кутикулу, що значно полегшує її видалення;
- швидкодієвий;
- не містить агресивних компонентів, тому не чинить деструктивного впливу на шкіру та натуральні нігті;
- не викликає дискомфортних відчуттів;
- надзвичайно зручний у використанні;
- можна застосовувати під час виконання як манікюру, так і педикюру.


Ремувер мені сподобався, буду замовляти ще. Тепер буду пробувати інші засоби від Shelly Рекомендую!

P.S.: Прикріпляю найкращі палички для домашнього догляду за нігтями. Ідеальна пара♡

Ремувер для кутикули Shelly
Ремувер для кутикули Shelly
Ремувер для кутикули Shelly
Ремувер для кутикули Shelly
Ремувер для кутикули Shelly
Ремувер для кутикули Shelly
Ремувер для кутикули Shelly
Ремувер для кутикули Shelly
Ремувер для кутикули Shelly
Ремувер для кутикули Shelly
Ремувер для кутикули Shelly
Ремувер для кутикули Shelly