Vik_Sem

Розпаковка нового замовлення MakeUp

Розпаковка нового замовлення MakeUp
Розпаковка нового замовлення MakeUp

Привіт дівчата, сьогодні приїхала моя посилочка з новим замовленням з MakeUp і я хочу поділитись з вами своїми скарбами)))

1. Bogenia Berry Galaxy Eyeshadow Palette - палетка тіней, на мій погляд, досить універсальна. Давно лежить в моїх хочушках, тому коли побачила знажлу, одразу кинула в корзину🥰 Я не майстриня в макіяжі очей, тому буду тренуватись і очікую гарні результати👌

2. Lamel Make Up Let`S Glaze в кольорі 404 Chocolate cookies 🍪 - обожнюю такі текстури на губах саме в осінній період, дуже приємна, не липка олійка, добре тримається на губах і має такий солодкий аромат🥰

3. Paese Illuminating Covering Powder - пудра з делікатним сяянням, цікавий продукт, буду тестувати на своїй шкіри і поділюсь обов'язково враженнями. Обрала для себе тон 2С.

4. Пензель для макіяжу Real Techniques 402 - обрала по відгукам, перший пензлик цього бренду, цікаво спробувати з сухими текстурами.

5. Подарунок від MakeUp - кругла косметичка, червоного кольору. Дякую за такий приємний сюрприз, такі косметички завжди в нагоді і в сумочку і в подорож🎁

Розпаковка нового замовлення MakeUp
Розпаковка нового замовлення MakeUp
Розпаковка нового замовлення MakeUp
Розпаковка нового замовлення MakeUp
Розпаковка нового замовлення MakeUp