MariiBilous

Rituals крем для тіла

Rituals крем для тіла

В мене крем з ароматом Indian rose & himalaya honey.

Отримала в подарунок, сумніваюсь що сама б його придбала😅 бо відношення до кремів в мене скептичне. Хіба він 100% дієвий. Але такого на жаль не буває.

Пакування – стильне, виконане з пластику, кришка з імітацією дерева. Надписи виконані якісно, не затираються.

Обʼєм – 220мл.

Аромат – насичений, приємний, квітково-солодкуватий. На шкірі відчувається ніжною вуаллю.

Консистенція крему – досить густа, молочного кольору. Вистачає на довго, якщо використовувати в цілях ароматизації тіла, але не зволоження.

Моє враження:

Спочатку була вражена отримавши такий приємний подарунок, бо досить розрекламований. Звичайно, аромат підкуповує, але коли метелики в животі зникають, приходить холодна розсудливість. Особливість шкіри рук та тіла – вона досить суха, бо не споживаю необхідну кількість води. Тому з функцією зволоження він не впорався для мене, лише що тішить - це запах, рада що він не навʼязливий та не різкий. Вважаю що є більш бюджетні засоби з кращою дією. Але це мій особистий досвід з цим кремом, маю й інші засоби які мені більше сподобались від Rituals. Знаю прихильниць цього бренду в клубі багато😄. Сорі, але з кремом не зрослось🌸

Rituals крем для тіла