Lily♥️

ОСІННІЙ АРОМАТ від AVENUE des PARFUMS.

ОСІННІЙ АРОМАТ від AVENUE des PARFUMS.

Привіт, girls!♥️

Осінь - це відчуття, а не просто пора року. Безперечно, це ідеальна пора року для знайомства з новими ароматами!

Адже коли справа доходить до створення та підтримки осінньої естетики, аромат для мене має вирішальне значення.

Зараз настав жовтень, з’являються затишні светри, цей дощик, холодний вітер, тому настав час піднімати собі настрій розкішними ароматами! 😌

Саме тому хочу познайомити тебе з прекрасним ароматом від українського парфумерного бренду AVENUE des PARFUMS під назвою Gold Barcelona!

ОСІННІЙ АРОМАТ від AVENUE des PARFUMS.

Аромат GOLD BARCELONA – це парфумована вода, що належить до групи квіткові шипрові.

Піраміда у аромату досить багатогранна:

Початкова нота•

Бергамот, Груша, Диня, Мандарин, Персик

✨Нота серця•

Жасмин, Конвалія, Орхідея, Слива, Троянда, Тубероза, Фіалка, Фрезія

✨Кінцева нота•

Ваніль, Кедр, Мускус, Ожина

На моїй шкірі квіткові ноти аромату – це перше, що відчувається, коли вперше розпилюєш його. З часом квіткові тони зберігаються, але змінюються на більш теплі ноти ванілі, кедру і мускусу.

За звучанням DIOR J'ADORE – це основний асоціативний аромат з яким я можу порівняти парфуми GOLD BARCELONA.

Сам аромат досить стійкий і довго відчувається на шкірі. Тут такий легкий вуальний розпилювач, що користуватися цим ароматом одна насолода!

Аромат чарівний, стильний і вишуканий.

Незалежно від того, якщо ти ще не обрала, який аромат може бути "твоїм осіннім ароматним я" чи просто хочеш розширити свою колекцію, цей аромат точно варто додати до осіннього ароматного списку.🍂