ks.nia

Моя знахідка! L'Oreal Paris Excellence 5.11

Моя знахідка! L'Oreal Paris Excellence 5.11

Фарба L'Oreal Paris Excellence стала першою, яка не викликала у мене алергічної реакції, і це вже великий плюс. Відсутність агресивних компонентів і наявність пом'якшувальних інгредієнтів сприяли більш делікатному впливу на шкіру голови.

Моя знахідка! L'Oreal Paris Excellence 5.11
Моя знахідка! L'Oreal Paris Excellence 5.11
Моя знахідка! L'Oreal Paris Excellence 5.11
Моя знахідка! L'Oreal Paris Excellence 5.11

Її консистенція ідеальна – не занадто рідка, легко наноситься та рівномірно профарбовує волосся. При першому фарбуванні на середню довжину волосся мені знадобилося 1,5 упаковки, а зараз я використовую лише одну для оновлення кольору та профарбування коренів.

У комплекті з фарбою йдуть зручні рукавички, фіолетовий шампунь для підтримки холодного відтінку та бальзам.

На жаль, колір з часом вимивається та йде у рудий відтінок. На першому фото можна побачити моє волосся через 2,5 місяці після останнього фарбування. На другому - моє волосся одразу після фарбування.

Отже, я довго шукала фарбу, яка б не викликала алергічної реакції та забезпечувала бажаний результат, і L'Oreal Paris Excellence мене повністю задовольняє.

Також цікаво, хто ще має чутливу шкіру і знайшов ідеальну фарбу, яка не викликає алергічної реакції? Діліться своїми рекомендаціями!