Anastasiiacurlypro

Leave-in від Garnier Fructis

Leave-in від Garnier Fructis

Коли я тільки починала шлях приборкання кучерей, то цей засіб був одним із перших. Я б назвала цей засіб мʼякою незмивашкою.

Першим плюсом буде те, що банка 400 мл, тому на коротке волосся вистачає дійсно на дуже довго. Друге - це аромат. Засіб має дуже приємний яблучний аромат, він не навʼязливий, а пахне дуже солодким яблучком.

Текстура вкрай приємна, він дуже рідкий, за рахунок цього кучері гарно розплутуються. Навіть якщо після миття голови десь залишились заплутані волоски, то він за рахунок скользкої текстури розплутає.

Саме зелена баночка без силіконів, а помаранчева з силіконами. І мені подобаються вони обидві.

Але тут не варто розраховувати на супер пружні кучері, адже він для більш легкої укладки. У складі гліцерин і купа екстрактів, тому він гарно зволожує.

Я використовую його, як під гель, так і під мус. З ним можливо переборщити, якщо нанести забагато продукту, то волосся може бути жирним. Але тут раджу використовувати його на дуже мокре волосся.

Хороший бюджетний засіб, ідеальний для початківців в кгм і можливо придбати у фізичних магазинах.

Leave-in від Garnier Fructis
Leave-in від Garnier Fructis