MAXIMOVA🌷

Сироватка для посічених кінчиків La'dor Keratin Power Glue

Сироватка для посічених кінчиків La'dor Keratin Power Glue

Якщо ви вже вирішили спробувати цю сироватку, одразу скажу - вам вона сподобається (впевнена на 99,9%😅). Раджу купувати одразу більший об’єм.

Мініатюрки які взяла я кожна по 1 граму - ціна за 2 г - 29-31 грн, тюбик 15 г - 64-78 грн. Очевидно, що набагато вигідніше взяти тюбик. Я пошкодувала, що не взяла його одразу, адже ефект сподобався але розсмаковувати цю сироватку хочеться довше.

Сироватка для посічених кінчиків La'dor Keratin Power Glue
Сироватка для посічених кінчиків La'dor Keratin Power Glue
Сироватка для посічених кінчиків La'dor Keratin Power Glue
Сироватка для посічених кінчиків La'dor Keratin Power Glue

Призначення: відновлення, від посічення волосся, для блиску, живлення, зволоження.

Тип волосся: ламке, сухе, тонке.

Тип мого волосся: рівне, довге, волос середньої товщини, фарбоване, по довжині є обломані волоски від розчісування і інших факторів.

Використовувала цю сироватку після миття на вологе, віджате рушником волосся. Перший раз наносила тільки сироватку, щоб подивитись ефект, вдруге комбінувала з олійкою La'dor.

В одній міні капсулі - 1 грам сироватки (у відео можете подивитись візуально на кількість продукту), мені здалось, що це дуже мало, проте я помилялась.

Розпишу весь процес:

  • промила волосся та нанесла ненадовго маску (використовувала шампунь та маску Garnier Fructis папайя)
  • на віджате рушником волосся нанесла спрей Mermade для полегшення розчісування
  • розтерши в долонях сироватку La'dor нанесла на довжину волосся, приділяючи більшу увагу кінчикам
  • так само нанесла олійку від La'dor
  • просушила просто феном, додатково прочісуючи улюбленою розчісую янеке

Весь процес ви можете подивитись на відео та побачити результат.

Зрозуміло, що сироватка надає візуального ефекту, вона не вилікує посічені кінчики, з ними справляться лиш ножиці🙃 Але волосся візуально стає більш сяючим, а на дотик таке мякусіньке😍 дуже розсипчасте та живе!

Оформлюючи наступні замовлення на сайті обов’язково додам тюбик цієї сироватки в корзину😊