Anastasiiacurlypro

Порівнюю свої спреї для тіла

Порівнюю свої спреї для тіла

Зараз закінчую два своїх спреї, які дуже різні, але порівняємо і визначимо чому.

Skil love toxic sweet temptation

Це парфумований спрей для тіла з глітером. Коли я його купувала, то не очікувала, що він буде з глітером. Спочатку навіть не хотіла користуватись, бо боялась, що блискітки будуть бруднити одяг.

Виробник пише, що аромат складається з грейпфруту, кокосу, персику, ванілі, молока. Описує його, як гурманський. Але я б сказала, що тут дуже слабкий і не стійкий аромат. Я використовую цей спрей, як глітер на літо. Я пшикаю ним руки і на сонці це виглядає дуже гарно. Вони тримаються цілий день. Аромат тримається хвилин 20 і його навіть важко описати, він просто солодкий і парфумований, але не щось супер цікаве.

Порівнюю свої спреї для тіла

Цей парфумований спрей більш цікавий. Я мала інший від Lazell, то він був дуже ядерним і мав неймовірний аромат.

Тут композиції наповнена фруктовими нотами груші, флердонюранжу, жасмину, з нотами перцю, кави, солодкої ванілі, кедру та пачулі.

Цей аромат цікавий. Для такого бюджетного спрею він пахне цікаво. Тримається на тілі не супер довго, але на одязі довго. Цей аромат трохи гурманський, але це однозначно не ніша.

На мені розкривається ваніллю з пачулі і в кінці фруктовими ароматами. На цей спрей дійсно варто заернути увагу.