SomovaFM

Тестую сухий шампунь

Тестую сухий шампунь

Вперше в житті вирішила спробувати сухий шампунь, бо раніше взагалі не вірила у такі засоби. Але багато ваших відгуків, дівчата, змусили мене все ж таки перевірити на собі 😄

Волоссю на фото було вже чотири дні. Видно як у коренів воно дуже жирне, а кінчики при тому починають пушитися. Спеціально трималась та не мила голову.

Тестую сухий шампунь

Взбовтнула, нанесла на корені, розтерла руками, розчесала. Волоссю придався об'єм наче начос з 2000х, при тому воно залишилося таким же жирним + наче посидівшим. Нажаль не сфоткала, каюсь, то було страшне. До того ж він має жахливий запах який б'є у носа, рота та очі. А консистенція ніби просто розпилили пудру якусь (так ще дезодоранти інколи розпилюються).
На нього я робила ставки, по кількості відгуків, але більше користуватись не буду, бо давала два шанси - результат той самий ❌

Аромат має подібний до лаку для волосся, але не такий різкий - більш приємний та дуже стійкий. Розпилюється легше, ніж Batiste. Процедура та сама: взбовтнути, нанести на корені, розтерти та розчесати.

Після нього волосся одразу стале наче вологе відразу, розтираю по голові руками та розчісую.
Результат: з'явився об'єм та зникла жирність біля коренів + кінчики вгамувалися та перестали пушитися. Не скажу, що я б сміло вийшла з розпущеним волоссям на вулицю після нього, але для якоїсь незамисловатої зачіски - саме те. Білих слідів він не залишив.

До вечора волосся було без малейшого натяку на жирнючость та ефект тримався навіть на наступний день. Але зовні виглядало жорстким та без сяйва.

Тож, якщо порівнювати, віддаю свій голос йому ✅ На інколи в термінові ситуації можна скористатися.

Вибачаюсь за якість фото, руки трясуться 😬