Кіт Київський 🐈

Пусті баночки вересня 2024

Пусті баночки вересня 2024

Medik8 Подушечки з саліциловою кислотою Blemish Control Pads

Плюси: зручна відносно герметична баночка, надовго вистачає, зручно робити легкий лінивий пілінг, добре просочені пади

Мінуси: прайс

Плюси: аромат, добре піниться, не сушить, другий раз купую

Мінуси: блискітки у складі, приїхав з непрацюючим дозатором

Плюси: дійсно добре матує, високий фактор захисту

Мінуси: через кілька місяців почав сильно сушити шкіру, перевела в сонцезахист для тіла, може скатуватись

Плюси: приємний ненавʼязливий аромат, не скатується, можна заміняти денний крем (в мене жирна шкіра), не підкреслює особливості шкіри (зморшки, сухі ділянки). Полюбила як не з першого, так з другого використання, і з задоволенням закінчила. Купила другий

Мінуси: вологий фініш не всім сподобається

Плюси: чудовий базовий крем на теплий період

Мінуси: аромат мені нагадує рибʼячий жир, в холодний період одного крему замало, хочеться під низ нанести додаткове зволоження

Плюси: компактний, обожнюю цей аромат, гарно зволожує і живить

Мінуси: жирнуватий, спробую 15%

Плюси: надовго вистачає, у старій версії зручна стандартна щітка, не вимиває фарбу бо не на олійній основі, легкий у користуванні

Мінуси: змінили щітку в новій версії, яка ще й з пошкодженою пломбою приїхала

Плюси: вершковий приємний скраб, що ефективно очищує і живить шкіру, а також має гарне зчеплення зі шкірою)))

Мінуси: підсихає з часом

Плюси: легке зволоження і освіжаючий ефект - в теплу пору року зранку те що треба

Мінуси: багато рідини треба забирати з пауча

Плюси: естетична скляна баночка, приємний унісекс аромат

Мінуси: 0 ефективності для тих, хто помітно пітніє і пахне

Плюси: бюджетні, особливо на знижці, дає непогане візуальне враження очищених пор

Мінуси: для мене немає

...або поділіться, чи пробували щось з продуктів з поста💡