Кіт Київський 🐈

Розпаковка і перша публікація в клубі

Розпаковка і перша публікація в клубі

На днях отримала замовлення, яке в основному складалось з бюджетних позицій, які захотіла спробувати завдяки Клубу 🥰:

  1. Косметичка прозора "Visible Bag" 20 х 15 х 6 см (без наповнення) - виявилось доволі складно знайти прозору косметичку для ручної поклажі у літак, щоб вона мала монохромні кольори і, головне, була за розмірами наближена до дозволених. Маю заплановану поїздку цього року і хотіла бути підготовленою і з точки зору зручної косметички теж, щоб можна було швидко дістати її з поклажі на контролі. Єдине, все ж таки візьму з собою зіплок пакет, бо косметичка на молнії. Якщо хтось стикався з проблемами на контролі з подібними косметичками, поділіться досвідом, будь ласка 🙏
  2. Скраб для тіла "Кокос" від Lapush вирішила спробувати завдяки відгукам у Клубі ❤️ рідко купую собі скраби, але люблю ними користуватись. Це моє перше знайомство з косметикою цього бренду 🥰
  3. Ефірна олія натуральна "Чайне дерево" від Mayur - планую використовувати для вечірнього догляду за ротовою порожниною (чистка з додаванням крапельки до пасти або полоскання рота). Буду вдячна за ваші відгуки щодо безпечності використання різних категорій ефірних масел для застосування в гігієні зубів, можливо є сенс дивитись на олії з додатковим маркуванням "для внутрішнього застосування" на всяк випадок, як на одному більш дорогому бренді ефірних олій 🙏
  4. Крем "Нега" від зморшок - придбала у шоці від ціни і з цікавості по відгукам, планую використовувати на руки, кинути у сумку
  5. Зубна паста-гель для дітей Cola - не маю дітей, але пасти з колою від President і Ziaja купую як другу пасту для хлопця, йому дуже подобається смак цих паст 😅 але Мейкап про це не знає і поклав у подарунок мені дитячу зубну щітку від Лакалут 🙃
  6. Essence Sensitive But Wow Volume Mascara придбала через один з постів Свідома клієнтка, хочу спробувати термотуш вперше 🙂
  7. Enough Collagen Cover Tip Concealer - також купила, бо бачила непогані відгуки, хочу спробувати коли мій консилер від Rimmel добіжить кінця
  8. Змінні касети для гоління Venus - використовую для компактного станка, не найулюбленіші, а також все хотіла б перейти на більш екологічний станок зі змінними простими лезами, який маю, але перша спроба вийшла невдалою 🩹, хочу повторно спробувати з ним подружитись, а поки що купую леза Venus 🫠

Дякую, що завітали ❤️

Кіт Київський 🐈
0
2
Підписки