Кіт Київський 🐈

Про помади за 19 грн Jovial Luxe Lip Balm і Uriage Bariésun SPF 30

Про помади за 19 грн Jovial Luxe Lip Balm і Uriage Bariésun SPF 30
Про помади за 19 грн Jovial Luxe Lip Balm і Uriage Bariésun SPF 30
Про помади за 19 грн Jovial Luxe Lip Balm і Uriage Bariésun SPF 30
Про помади за 19 грн Jovial Luxe Lip Balm і Uriage Bariésun SPF 30

У січні замовила кілька бальзамів, щоб порадувати себе розпихати їх по сумкам і не страждати від сухих губ взимку в сезон опалення. Ідеальна я би вивчила склад і обирала не по ароматизаторах, як це сталося у січні, але я не ідеальна, тому в мене опинилось 2 бальзами супер-бюджетного класу, якими на диво я лишилась дуже задоволена. 🥹

1. Jovial Lip Butter Strawberries & Cranberries 04, зволоження і пом’якшення

Колір: ніжно-рожевий в упаковці, нейтральний, прозорий на губах

Аромат: вершковий, ягідний.

Розхід: помірно-економний.

Актуальний склад в карусельці.

2. Jovial Lip Butter Mandarin & Bergamot 02, зволоження і пом’якшення

Колір: блідо-жовтий в упаковці, нейтральний, прозорий на губах

Аромат: трав’яний, трохи аптечний, візуально трохи менш вологий на губах ніж Полуниця.

Розхід: помірно-економний.

Актуальний склад в карусельці.

Упаковка: пастельні кольори мені імпонують, щодо матеріалу - це білий надійний пластик, з часом не потріскався по периметру, як буває. Стік тримається закритим, закривається до клацання, відкривається без зусиль. інформація про склад нанесена на наліпку на футлярі. Вага продукта 4.5 г, використання можливе протягом 12 місяців з моменту відкриття. Ніякого захисту на помадах у вигляді плівки не було.

Помади використовуються рівномірно, не ламаються, не течуть, не лишають білу полоску чи плівку на губах, не скочуються. За відсутності додаткового засобу для рук пару разів успішно використовувала бальзам для сухої кутикули. Досвіду нанесення під кольорові помади/блиски не мала.

Аромати не сильні, швидко перестаю відчувати їх після нанесення. Зволоження відчувається довго, якщо у приміщенні не сильно сухе повітря, думаю назва lip butter справді по моїх відчуттях відповідає дійсності. Коли опалювальний сезон закінчився, не відчуваю потреби в використанні бальзаму взагалі, користуюсь раз на пару днів, бо маю 😃

Чи купила б ще? думаю, так. Як на мене це непоганий варіант ультрабюджетних базових бальзамів на кожен день, особливо якщо ви їх губите, або хотіли б мати в кожній сумці по бальзаму, особливо не витрачаючись. 💄

Замовила для використання на вулиці круглий рік. Вартість складала 290 грн за 4 г.

Аромат: ледь вітчутний ванільний.

Актуальний склад в карусельці.

Плюси:

  • Доволі легка текстура,
  • Не лишає білий шар/полоску на губах, на відміну від попереднього мого Blistex з SPF, що порадувало

Мінуси:

  • Тонший пластик футляру на відміну від Джовіаль, швидко тріснув:( надруковані написи також стираються з футляра швидко.
  • На футлярі не вказано скільки часу можна використовувати відкритий продукт
  • Не так щільно закривається, але випадків, щоб відкрився у сумці, не було
  • Нерівномірне використання з ямою посередині через зріз помади. треба наносити обережно, щоб в якийсь момент не зламати 🥲
  • Не закручується повністю назад, що також підвищує ризик зламати її🥲
  • 4 г в упаковці це доволі мало
  • Взимку мені не було достатньо зволоження, тобто потрібен ще один продукт, який буде доглядати і закривати потребу у зволоженні, і плюс цей СПФ

Чи купила б ще? навряд, подивилась би на інші бальзами з комфортную текстурою.

Дякую, що завітали!💞

Чи пробували ви ці бальзами? Який бальзам з спф вважаєте для себе найкомфортнішим?☀️

Кіт Київський 🐈
0
2
Підписки