DARIIAKOVACH

Farmona Forget Me Not Summer Evening Parfumed Hand Serum

Farmona Forget Me Not Summer Evening Parfumed Hand Serum

Привіт, красунечки 🕊️ Ділюсь знахідкою, справді класний засіб

-збагачена олією виноградних кісточок, яка має антиоксидантні властивості;

- завдяки олії солодкого мигдалю глибоко живить і зволожує, допомагає відновити м'якість рук;

- містить масло ши, яке інтенсивно зволожує і відновлює суху шкіру, надає їй еластичності;

- завдяки оливковій олії забезпечує глибоке зволоження і живлення, відновлює природний бар'єр епідермісу;

- рицинова олія сприяє пом'якшенню та відновленню навіть дуже сухої та потрісканої шкіри;

- екстракт шафрану підвищує еластичність шкіри, надає їй свіжості та сяйва;

- містить розмаринову олію, що заспокоює подразнену шкіру та чинить протизапальну дію;

- до складу входить гліцерин, який активно утримує вологу, запобігає сухості рук;

- збагачена вітаміном E, що захищає шкіру від передчасного старіння та підтримує її здоровий вигляд;

- не містить спирту, забезпечує догляд  навіть чутливої шкіри рук.

Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glycerin, Decyl Oleate, Pentaerythrityl Distearate, Cetearyl Alcohol, Parfum (Fragrance), Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Ceramide NG, Crocus Sativus (Saffron) Flower Extract, Sodium Stearoyl Glutamate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Inulin Lauryl Carbamate, Sodium Phytate, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Xanthan Gum, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Lactic Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Octenidine HCl, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Caramel.

Упакування

Пластиковий темний флакон зі зручним дозатором, який можна закривати і не переживати, що вміст випадково витече

Є стильна наліпка і вся інформація на звороті

Консистенція

Густа, жирна але не липка та не залишає плівку на руках

Аромат

Дуже приємний, відчувається гарно диня, мускат

Надзвичайно чудова сироватка для рук, обʼєм шалений, у мене завжди проблема з руками. Восени і взимку лущиться шкіра, я завжди скуповую купу кремів, які не завжди дають ефект. З цією сироваткою ще не зіштовхнулась з цією проблемою, почала використовувати заздалегідь. Мені дуже подобається зволоження, аромат

Тому рекомендую і вам спробувати, дуже приємна ціна за такий великий флакон

Обіймаю🤍