Tomusik

Ідеальна помада яку складно забути | wibo mood spicy lips matte edition

Ідеальна помада яку складно забути | wibo mood spicy lips matte edition
Ідеальна помада яку складно забути | wibo mood spicy lips matte edition
Ідеальна помада яку складно забути | wibo mood spicy lips matte edition
Ідеальна помада яку складно забути | wibo mood spicy lips matte edition
Ідеальна помада яку складно забути | wibo mood spicy lips matte edition

Я не можу уявити свій повсякденний образ, без засобу для губ. Будь то блиск чи олівець - він повинен бути в моєму макіяжу. Найходовими ж відтінками, являються нюдові та пастельні, як в коричневих так і в рожевих тонах . Тож поговоримо про мого фаворита.

Помада #Wibomood Spicy Lips Matte Edition - одна з моїх улюблених, яку я просто використовувала кожен день і зараз активно шукаю альтернативу, бо це лімітка. Це перший мій продукт від цього бренда і саме його якість спонукає на продовження знайомства.

Це рідка матова помада, в доволі компактному розмірі. При тому, об'єму тут виявилось достатньо і все це - завдяки текстурі. Вона густа, немов мусова і не схожа на ті продукти для губ, які вже є в моїй косметичці. Хоча зараз я віддаю перевагу більш зволожуючим декоративним засобам, але ця помада для мене НАЙКОМФОРТНІША МАТОВА ПОМАДА У СВІТІ. Немов пудра, вона лягає на мої губи і створює максимально натуральний ефект. Пігментація 10/10 , легкість 10/10 і навіть такий складний світлий колір - без проблем і без смуг передається на губи.

В мене це 3 відтінок. Ніжно рожевий, без відтінку "а-ля Барбі", він складає враження свого кольору губ, тільки краще.

Як і будь яка матова помада, цей продукт треба наносити на гарно зволожені губи і бажано тонким шаром. Як і багато пігментованих рідких помад, вона підкреслює лущення, цим впринципі грішать багато помад. Помада невагома, гарно тушується, не має липкості .

Тож дізнавшись що це лімітка і що її вже немає в продажі, я дуже дуже засмутилась. Якщо раптом хтось знає подібну легку матову помаду з суфлейною текстурою, дуже буду рада якщо поділитися своїми фаворитами.

Ідеальна помада яку складно забути | wibo mood spicy lips matte edition
Ідеальна помада яку складно забути | wibo mood spicy lips matte edition
Ідеальна помада яку складно забути | wibo mood spicy lips matte edition
Ідеальна помада яку складно забути | wibo mood spicy lips matte edition