𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Новинка від Joko Blend - кислотний пілінг для шкіри голови

Новинка від Joko Blend - кислотний пілінг для шкіри голови
Новинка від Joko Blend - кислотний пілінг для шкіри голови

Нещодавно у Joko blend вийшла новинка - кислотний пілінг для шкіри голови

Acid Scalp Peeling. У цього бренда є ще один пілінг, але трошки в іншому форматі і способі використання, тож між ними є певна різниця, але принцип дії і очікуваний результат схожі.

Новинка від Joko Blend - кислотний пілінг для шкіри голови
Новинка від Joko Blend - кислотний пілінг для шкіри голови
Новинка від Joko Blend - кислотний пілінг для шкіри голови
Новинка від Joko Blend - кислотний пілінг для шкіри голови
Новинка від Joko Blend - кислотний пілінг для шкіри голови

Загальні характеристики

Об'єм: 100 мл.

Підходить для всіх типів шкіри

Призначення: зволоження, освіження, очищення, пілінг, себорегуляція

Активні компоненти: молочна кислота, гліколієва кислота, яблучна кислота, лимонна кислота, екстракт імбиру, вітамін В5, гідролізований кератин

Пілінг випускається в гарній картонній коробці, а сам представлений у дуже зручному форматі. Пластиковий флакон оснащений подовженим носиком з маленьким отвором, через який засіб акуратно видавлюється невеликими порціями.

Пілінг заявлений як рідкий, але має гелеву текстуру (тобто це не водичка, яка розтікається). На вигляд це прозорий не густий гель, з характерним для кислотних засобів ароматом. Запах у нього приємний, з кислинкою, трохи нагадує зелене хрустке яблуко, але повна композиція все одно асоціюється з кислотними продуктами для догляду.

Спосіб використання

Пілінг треба наносити на суху шкіру голови перед миттям волосся. Його треба рівномірно розподілити легкими масажними рухами і залишити на 5-10 хвилин, після чого приступити до звичної маніпуляції миття голови (тобто одразу його ретельно промити шампунем і т.д).

Рекомендовано використовувати до 2-х разів на тиждень.

Завдяки гелевій консистенції пілінг з легкістю розподіляється. Спочатку я наношу його по проборам, а потім починаю масажувати, щоб він рівномірно був нанесений по всій шкірі голови. В процесі все комфортно, пощипування і печіння він не викликає.

Шампунем змивається легко, не робить волосся жорстким і хрустким.

Пілінг забезпечує ретельне очищення і відлущення, але пілінг-ефект м'який і делікатний. Засіб бережно видаляє надлишки себуму і орговілі клітини, сприяє оновленню і має себорегулюючу властивість.

Після використання є відчуття ідеальної чистоти і свіжості, а також додатковий об'єм.

Шкіру голови не пересушує, подразнення, чи інших негативних реакцій у мене було, стан епідермісу в порядку.

Засіб трохи подовжує чистоту волосся, що теж дуже тішить. У мене шкіра голови жирна і волосся у прикореневій зоні швидко забруднюється, тому приходиться мити голову кожний день/через день. Після пілінгу я можу робити це через пару днів. Навіть на другий день після миття корені ще виглядають більш-менш охайно, надлишкової жирності немає.

За словами виробника екстракт імбиру покращує кровообіг і сприяє пробудженню сплячих цибулин волосся. Це було б дуже круто, але для того, щоб побачити результат у цьому напрямку , то потрібно не мало часу і мабуть не один такий флакон.

Висновки: пілінг мені сподобався, це ще одна класна новинка по догляду за волоссям, для ефективної ексфоліації, глибокого очищення, і підтримання здорового стану шкіри голови.