alena.rosee

Ефективність у флаконі | Re.Care

Ефективність у флаконі | Re.Care

Всім привіт! 💕

Випадково познайомилась з новим брендом Re.Care i не можу просто не порекомендувати дует засобів проти висипань, кожен засіб має свою дію, вони працюють і окремо, і в тандемі, тому нижче розповім як діє кожен із засобів і чим вони відрізняються один від одного.

🖤

Ефективність у флаконі | Re.Care

🫧Локальний засіб від прищів підсушуючий

✨Пакування: скляна невелична баночка, розкручується та немає дозатора, тому що діставати засіб треба чистою одноразовою паличкою. На картонній коробочці написана вся інформація від виробника.

✨Консистенція: цей засіб на основі каламіну,тому має і текстуру немов глини розбавленої в рідині. У флаконі рідке, як набираєш на палочку - застигає за пару секунд.На шкірі має рожевий колір.

✨Запах: легкий камфорний, якщо не пам'ятаєте як пахне камфора, згадайте аромат класичного бальзаму Кармекс .Мені не заважає, досить приємний, на шкірі довго не залишається.

🌿Активні компоненти бісаболол, каламін, молочна кислота, цинк

✨Ефект:

це дійсно диво засіб, мабуть один з найшвидкіших по дії, бо за ніч активний прищик ця бовтанка робить пласким, а якщо прищик невеликий, то взагалі прибирає!

Фантастика!

Засіб майже моментально застигає, тому на ранок він в принципі залишається на обличчі.

Підсушує тільки запалення, а шкіра навколо залишається в нормальному стані.

Я рада що знайшла таку диво-штучку, іноді коли прищик зявляється, то не хочется його наблюдати, тому з такою бовтанкою він пропадає за ніч)))

Точковий крем-гель проти висипань швидкої дії 🫧

🫧Пакування : пластиковий тюбик в картонній коробці, має тонкий носик для дійсно точечного нанесення.

🫧Консистенція: гель-крем, на шкірі прозорий

🫧Запах: пахне легкими кислотами, аромат ніжний невагомий

🌿Активні компоненти:

Саліцилова , Азелаїнова кислоти, Ніацинамід, Бісаболол

✨Ефект:

Цей засіб містить кислоти тому при його використанні на ніч чи вдень - не забуваємо про СПФ!

Він прозовий на шкірі, як гелевий крем, вбирається та не залишає ніякого сліду. Також ефективно бореться не тільки з самим прищиком, а із залишками або слідом від прищика.

За рахунок кислот відбувається освітлення шкіри, тому плямка від недоліка пропадає)

Хоч виробник і пишe, що використовувати на ніч, я користувалась і вдень, хотілось зробити швиденько той прищик невидимим)))) ахах

🫧

По моїм відчуттям, цей засіб працює як і попередній, але ще й освітлює, хоча саме з активним прищиком, як мені показалось більш радикально бореться бовтушка.

Тому ці засоби можна використовувати і разом, якщо вони є або окремо, вони обидва ефективні.

На фото я додала поетапно:

- з'явився прищик

- після ночі з нанесенням засобу з каламіном (прищик став пласким)

- намастила вдень та наніч точковим засобом з кислотами

- на наступний ранок: залишився ледве видимий слід від прищика.

Суперові засоби - рекомендую! 🌿