Nastina

Рай для шкіри навколо очей від Avon

Рай для шкіри навколо очей від Avon

Усім привіт. Однією з доглядових новинок цього року став крем для шкіри навколо очей від Avon з колагеном.

Подібними продуктами я користуюся на постійній основі, сильного антивікового ефекту мені не потрібно, але зволоження та живлення точно не завадить. Тож обираю в основному гарні зволожуючі креми, іноді гелі.

В Ейвоні на вибір було чотири-п'ять засобів, але мені найбільше приглянулась серія для чутливої шкіри, тому взяла тюбик 15 мл крему для шкіри навколо очей з колагеном Сенсітив.

Користуюся ним вже 2 тижні і можу запевнити вас, що це один з найкращих кремів, адже він не містить спирт, від нього немає дискомфорту шкіри, не виникають алергічні реакції тощо. Крем досить густий, скошений дозатор подає будь-яку кількість, навіть найменшу на горошинку. Наношу я його і вранці і ввечері. Наноситься комфортно, вбирається швидко, не липкий. Шкіра після нього немов оксамитова, доглянута. Вже відчуваю, що хочу придбати всю цю серію по догляду за обличчям.

За найбільших знижок можна придбати один тюбик прямо під очі Сенсітив вартістю до 200 грн. Повна ціна ж, зазвичай, 300-350 грн, але цей крем явно вартує цих грошей.

10 з 10

Пишіть, хто вже його спробував!

Дякую за прочитання допису, зустрінемося зовсім скоро!

Рай для шкіри навколо очей від Avon
Рай для шкіри навколо очей від Avon
Рай для шкіри навколо очей від Avon