Валерія

Тонік-міст для обличчя зволожувальний з ніацинамідом та Na-PCA - Relance Niacinamide + Na-PCA

Тонік-міст для обличчя зволожувальний з ніацинамідом та Na-PCA - Relance Niacinamide + Na-PCA

Що ж.. довго тягнути не буду і одразу скажу все як є - цей засіб, на жаль, не для мене.

Дуже хотілося б поставити гарну оціночку, бо виглядає він дійсно круто! Отримала я цей тонік в подарунок до замовлення іншої продікції цієї фірми.

Подаруночки я люблю, тож мене це спокусило і я більше задоволена цим замовленням, аніж ні - пізніше скажу чому, а поки про плюси!

Цей тонік-міст був запакований у екологічну картонну упаковку, за що звісно ж я ставлю лайк, сама баночка була скляною і її дизайн мені теж був до душі!

Також окремо хочу сказати, що особисто для мене, запах - бомба! Наче зайшла в якийсь крутий салон, хехе.

Але всеж важливіше його дія і все таке.. і ось тут вже сильно підвів...

Як і у деяких коментаторок під цим продуктом, в мене теж після нього пече шкіра, покрасніла т-зона і навіть обсипало.... Цим дуже засмучена..

Але особисто у мене(апдейт) під вечір шкіра вже виглядає краще.

Хоча от гідрофільна олія і пінка мені підійшли і ціна, звісно, дуже приваблива - за них лайк! Я навіть ще замовила :)

Дякую за увагу всім хто прочитав :) Бажаю Вам гарного настрою, чудесного дня і сподіваюсь, що ви не зіткнерется з такими проблемами <3

P.S. на фото зверніть увагу на ділянку біля носа