Дарина🦉

Подарунок від неї

Подарунок від неї

Всім привіт, і дякую всім за привітання!

Вже, який підряд Свій День, я зустрічаю далеко від своєї родини, і це боляче...

Але я вірю....я просто вірю...

Дякую тобі моя мала Євгенія 👩 (знаю, що ти не любиш, коли я так тебе називаю, але ти моя мала!!!), що зробила цей плаксивий день теплим.

Я чекала на цей пакунок (ти знаешь, як я його забирала), як мале дитя, і раділа зі сльозами коли отримала шматочок дому! Бо я так хочу додому...

Хто як не ти, стежить за моїми дописами, та конспектує мої хотілки?!

Тож дивимось:

  1. Пінка для обличчя очищувальна з молочною кислотою й екстрактом центели азіатської Relance
  2. Тонік-міст для обличчя зволожувальний з ніацинамідом і Na-PCA Relance
  3. Маска для обличчя оновлювальна з рожевою глиною й екстрактом граната Relance. В своєму віш лісті, я писала, що дуже хочу познайомитися з цим брендом, + ти вже з ним знайома. Тепер моя черга.
  4. Крем для рук і нігтів з кератином, сріблом і екстрактом арніки Shelly, тут без зайвих слів, бо в цей бренд я закохалася!
  5. Парфумований гель для душу "Rose Wine” MARÊVE, це буде моє перше знайомство з цим брендом.
  6. Ензимна пудра для вмивання з екстрактом полину Isntree - буде цікаво спробувати, і тут я згадала Швець Карина🤍 🤣!
  7. LAMEL Make Up Cheek Colour New Рум'яна - буде перше знайомство (кажу одразу з кольором вгадала).
  8. Скраб натуральний сольовий для обличчя і тіла "Апельсин і вербена" Mayur - теж вперше буду знайомитися, але аромат та текстура топ.
  9. Натуральний бальзам для губ "Манго" Mayur, ну хто мене знає, то для мене аромат манго то підпал!
  10. Альгінатна маска детокс із морськими водоростями Joko Blend - ну тут ти знаєш, що цей бренд і ці маски мої улюблені.
  11. Міцелярна вода Simple - ти мені казала, що вона дуже класна і багатьом дівчатам вона сподобалась, тож буду і я знайомитися.

За кадром були ще солодощі, але з ними щось трапилося (може вкрали по дорозі!?), я їх з'їла в одне лице☺️! І коробочку відібрав Бубося!

Ще раз дякую, люблю без меж...❤️

Подарунок від неї