𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Joko Blend Color Protect Hair Mask

Joko Blend Color Protect Hair Mask
Joko Blend Color Protect Hair Mask

Це моя перша маска для волосся від Joko Blend, свій вибір зупинила на актуальній для мене лінійці Color Protect Hair Mask для фарбованого волосся.

Joko Blend Color Protect Hair Mask
Joko Blend Color Protect Hair Mask
Joko Blend Color Protect Hair Mask
Joko Blend Color Protect Hair Mask

Засіб призначений для зберігання яскравості і насиченості кольору, живлення, зволоження, запобігання ламкості, відновлення і в цілому для покращення його стану.

Активні компоненти: aha-кислоти, кератин, молочна кислота, олія арганії

Маска представлена в банці-шайбі з кришкою на різьбі, горловина додатково захищена пластиковою прозорою мембраною.

Об'єм: 200 ml

Підходить для щоденного використання

Консистенція досить густа, текстура у маски приємна, кремова, не жирна. Колір жовтий.

Аромат солоденький, ніби цукерковий, карамельний, але не інтенсивний, на волоссі відчувається потім зовсім легко і ненав'язливо.

Маску рекомендовано тримати 5-10 хвилин.

Якщо у мене достатньо часу, то іноді я її витримую і всі 20 хв.

Вона легко розподіляється по волоссі, обволікаючи пасма. На попередньо віджатому рушником волоссю, не стікає.

Змивається швидко. Після любою маски я завжди використовую бальзам, або кондиціонер.

По ефекту масочка мені дуже сподобалася, вона гарно доглядає за волоссям: зволожує, розгладжує, наповнює його. На дотик волосся стає дуже приємним, м'яким, шовковистим і еластичним, воно гладеньке, а посічені кінчики візуально згладжуються.

Маска зовсім не обтяжує, не провокує електризацію.

Волосся після неї виглядає охайним і доглянутим.

Дякую за увагу