𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Joko Blend Silky Touch

Joko Blend Silky Touch

Після знайомства з набором від Joko blend Silky Touch у мене виникло тільки одне питання - "і чому я не спробувала його раніше?" Якщо чесно, то чогось супер особливого я від нього не очікувала, але він зміг перевершити мої сподівання, бо для мого фарбованого волосся підійшов чудово.

Joko Blend Silky Touch
Joko Blend Silky Touch
Joko Blend Silky Touch
Joko Blend Silky Touch
Joko Blend Silky Touch
Joko Blend Silky Touch

До складу набору входять:

💦 Безсульфатний шампунь для нормального волосся - Joko Blend Truly Natural, 250 мл 

💦 Бальзам для всіх типів волосся - Joko Blend Deep Care, 250 мл

Засоби упаковані в симпатичний картонний коробок, який захищений плівкою. Оформлення дуже приємне оку, в ніжних біло-блакитних тонах.

Всередині пляшечки поміщені у фірмовий мішечок з логотипом бренду. Обожнюю такі мішечки, у мене вже є декілька подібних і я потім їх використовую за своїми потребами (щось в них складаю), без діла вони не лежать.

Безсульфатний шампунь Truly Natural

Засіб у пластиковому флаконі з дисковою кнопкою. Через маленький отвір подаються невеликі порції.

Шампунь в міру густий, прозорий, має приємний аромат, який мені дуже схожий на кремовий пілінг від цього бренду. Запах свіжий і на цьому фоні мені відчувається наче зелене яблуко, з характерною для нього кислинкою. Віддушка при цьому ненав'язлива, на волоссі потім виражена не сильно.

Як для безсульфатного шампуню - піноутворення він дає гарне. Навіть з першого промивання голови. Миючи ним волосся в другий раз, піна виходить взагалі досить об'ємною.

Шампунь ретельно очищує від забруднень, легко змивається, в процесі не створює колтунів, не робить волосся жорстким.

Очищуючі властивості у нього досить м'які і делікатні, він не пересушує і не розпушує волосся, чим мене і здивував. Після нього є відчуття ідеальної чистоти і свіжості, в прикореневій зоні навіть трохи додається об'єм.

Шкіра голови в порядку, негативної реакції (подразнення, лупи і свербіжу) не спровокував.

Помітила, що після нього трохи продовжується свіжість волосся (приблизно на пів дня). У мене шкіра голови жирна і зазвичай після миття вже на другий день зранку ситуація так собі, корені втрачають об'єм і стають масними, а після цього шампуню корені більш-менш виглядають охайно.

Шампунь приємно мене вразив, обов'язково його повторю.

Бальзам для всіх типів волосся Deep Care

- це чудове доповнення до шампуню із цієї лінійки.

Пластиковий флакон має якісний дозатор, для мене такий формат дуже зручний.

Засіб білого кольору, в міру густий, має кремову текстуру. Аромат ідентичний шампуню.

По волоссю розподіляється легко, а пасма частково його наче поглинають.

Тримаю не менше 3 хвилин. Змивається він легко.

Бальзам допомагає розплутати волосся, зовсім його не обтяжує, пригладжує посічені кінчики, надає гладкість і шовковистість. Пасма після нього розсипчаті, пружні, приємні на дотик.

Це чудовий бальзам, який забезпечує базові потреби.

В парі з шампунем волосся виглядає гарно: охайне, слухняне, блискуче і гладеньке, кінчики не сухі.

Набір мені дуже сподобався, він буде прекрасним варіантом навіть на подарунок.