Spodobaieva Maryna

Розпаковка Вашої бабці

Розпаковка Вашої бабці

"Я можу довго про це розповідати, але цей раз постараюся максимально коротко. Чомусь мені здалося, що Вам буде цікаво подивитися на таку розпаковку. Зараз в мене перерва з Хлорофілом, але багато чого закінчилося, багато отримано рекомендацій. Звісно перед будь яким прийомом вітамінів, здавайте аналізи і консультуйтеся з лікарем."

Тож поїхали.

Розпаковка Вашої бабці

Моя трійця для сезону застуд. Найкраще працює в парі.

  • Ехінацея, 400 мг від Swanson чистий склад, перед цим була від NOW Foods в такому самому дозуванні, різниці між ними взагалі немає.
  • Глюконат цинку, 50 мг від Nutricost - це форма цинку, найчастіше використовується в засобах від застуди для зменшення симптомів і прискорення одужання. Недостатнє споживання цинку може призвести до його дефіциту, що може спричинити зниження імунітету та випадіння волосся.
  • Вітамін C, без смакових добавок від Nutricost чистий формат порошку, який зручно додавати до напоїв. В комплекті є ложечка.

Травлення:

  • Суміш пробіотиків Acidophilus, 150 капсул від 21st Century, перевірена часом. Точно таку саму закінчила у вересні.
  • Розторопша, 1000 мг, 240 капсул від Nutricost, це не тільки про печінку, а й про весь організм в цілому. Вона зменшує набряки поліпшує мікроциркуляцію, про неї я можу довго. Але в мене тут велике дозування, краще починати з меншого.

Те, що не потребує пояснення:

  • Риб’ячий жир з омега-3, 2000 мг, 500 капсул від NOW Foods, тут з мене тільки посміялися «Навіщо взяла саму маленьку».
  • Бурі водорості (йод), 150 мкг, 200 таблеток від NOW Foods, головне тут приймати окремо від інших добавок.
  • Високоефективний вітамін D3, 2000 МО, 240 капсул від NOW Foods, профілактичне дозування, але по аналізах дає крутий результат. Плюс в комплексі також є D3, 1000 МО.
  • Цитрат кальцію, 1000 мг, 240 капсул від Solaray для мені він самий працюючий із всіх.

Чоловіче та жіноче здоров’я:

  • Добавка з мультивітамінами та мікроелементами для жінок, 120 таблеток від 21st Century (тут набагато краще дозування ніж в популярних Alive, Eva чи Solgar з чоловічими така сама ситуація).
  • Добавка з мультивітамінами та мікроелементами для чоловіків, 120 таблеток від 21st Century.
  • Зеаксантин із лютеїном, 120 капсул від Nutricost, тут поки саме круте дозування 4mg на 20mg лютеїну.
  • Вітекс, 400 мг, від Solaray, позитивно впливає на гормональний баланс, допомагає при ПМС, природне джерело прогестерону, бо на фоні стресів, ніколи не спить кортизол.

Інше:

  • Шкарлупа чорного горіха, 500 мг, 100 рослинних капсул від NOW Foods, мала зробити окремий допис, я пам’ятаю. Але викинула баночку, добавка для тих хто має улюбленців, або не може пройти повз на вулиці. Рекомендація ветеринара, як протипаразитна добавка.
  • Екстракт пасифлори, 1500 мг, 120 капсул від Nutricost. Знову рекомендація, має допомогли з тривогами, сном, дати відчуття заспокоєння. Я вже мала досвід з мелатоніном, 5-HTP, магнієм. Поки найкраще допоміг 5-HTP.
  • Біотин, 10 000 мкг, 240 капсул від Nutricost, брала на двох з мамою, бо осінь сезон випадіння волосся.
  • Наттокіназа, 2000 ФО, 120 капсул від Nutricost, чудовий для серцево-судинної системи, а також хто має варикозне розширення вен. Брала раніше іншого бренду, чесно для мене краще працює чим Детралекс.
  • Знеболювальна мазь з глибоким проникненням, 99,22 г. від Amish Origins, перед цим була жовта, дуже класно працюють абсолютно для всього. Бо всі старі травми і порвані зв’язки, завжди знають, яка завтра буде погода.

І трішки для настрою:

  • Aroma Naturals, Soy VegePure, свічка для подорожей, апельсин і кедр, подорожей звісно не планується, але для холодної пори ідеальний аромат. Чесно свічки моя слабкість.
  • Atopalm, зволожувальний крем для захисту шкіри. Після допису чарівної Yustal зрозуміла, що треба спробувати обов’язково, бо зараз шкіра зневоднена після кислот, треба виправляти ситуацію.
  • Isntree, освіжальна емульсія з зеленим чаєм, дуже довго на неї дивилася, нарешті бажання збулося.

Надіюсь Ви не втомилися читати, всім дякую за приділений час🩶