Інна ✨

Лак для волосся Taft Cashmere Power 5 Hairspray

Лак для волосся Taft Cashmere Power 5 Hairspray

Я люблю засоби для вкладання волосся від Taft, бо вони бюджетні, гарно працюють, є лінійки засобив під ріцзні запроси та тип волосся, їх можно придбати в будь-якому фізичному магазині - коли потрибно от просто тут та зараз.

Лак для волосся Taft Cashmere Power 5 Hairspray зі мною вже багато років і завжди є на поличці у ванній кімнаті. Останні пару років я купую лише по 400 мл - для домашнього використання це зручно, бо вистачає лаку прям надовго. Я користувалась ним і коли в мене було більш-меньш довге волоссі - для фікрасіі локонів, а зараз в мене коротка стрижка і для фіксаціі текстури він тоже чудово підходить. Зручний флакон, дозатор не плюється та не залишає на волоссі окремих крапельок лаку. Я розпиляю зверху хмаркою після використання пудри для волосся і насолоджуюсь зачискою до того моменту, пока не піду ввечорі в душ. Не обтяжує волосся, не склеює його та легко видаляється з розчисуванням при необхідності. Мій улюблений! Якби були флакони по литру, я б купувала їх з великим задоволенням!))

Лак для волосся Taft Cashmere Power 5 Hairspray