DARIIAKOVACH

2 YEARS WITH MUC

2 YEARS WITH MUC

Привіт, красунечки🕊️ Сьогодні у мене такий день, сповнений спогадів

Думаю, для кожної з нас клуб став важливим місцем. Багато хто знайшов тут подруг, однодумців, однолюбів одних і тих самих засобів. Хтось відшукав кумирів, хтось навпаки.

За два роки клуб дуже змінився, в усьому, починаючи з інтерфейсу, закінчуючи кількістю дописувачів.

На початку все було зовсім інакше, памʼятають лиш "старожили", з якими ми ще колись були на "Ви" і так обережно входили в цю спільноту

Багато хто зник з радарів, багато хто підʼєднався

Але щирість і головна ідея залишається

Я не сумнівалась ні секунди перед тим як натиснути "зареєструватись". Клуб витягав мене в важкі часи, клуб надихав, а інколи і перенасичував, брала паузи

Відкрив багато можливостей, познайомив з величезною кількістю брендів, розкрив мій потенціал. Завдяки клубу я навчилась знімати, виставляти світло, якщо зайти на мої старі дописи можна виколоти собі очі.

Я безмежно вдячна кожному і кожній, хто натиснув на клавішу "підписатись". Для мене ваша довіра дуже цінна, 479 людей за 2 роки-це дуже і дуже багато

Я вже мовчу про статистику, про кількість переглядів з величезною кількістю 0, з величезною кількістю придбаних за рекомендацією товарів, а це означає, що ви справді довіряєте.

Кожен ваш коментар, підтримка, а ваше "нарешті ти в стрічці" чи "яка гарна нова ава"

Надзвичайно приємні і лиш тепло на душі стає

Змінилась я, змінилось багато чого в моєму житті і ці 2 роки точно пішли мені на користь.

Я вдячна команді, клубу, за створення цього чудового місця. Я стільки важливого і корисного дізналась, стількому навчилась і протестувала. Що сама собі заздрю

Але активність моя зменшилась, так буде і надалі. Я писатиму але вже в іншому форматі, рідко але мітко.

Я трохи втомилась від однакових баночок в стрічці, від дописів заради дописів, мені всього багато.

Зараз мій догляд мінімальний, а декоративна косметика зникла з мого життя, тож і формат моїх дописів буде змінено кардинально.

Я ціную вас всіх, дякую вам, дякую клубу за ці чудові 2 роки🥹

Обіймаю🤍