Yana__matviets

Засіб для росту брів Cherisher Cherish Brow

Засіб для росту брів Cherisher Cherish Brow

Після дуже вдалого досвіду користування сироваткой для роста вій, тут можно побачити результати 👇

https://club.makeup.com.ua/post/43320/

Та класної туші від бренду, писала тут 👇

https://club.makeup.com.ua/post/49100/

Я почала курс використання засобу для росту брів Cherisher Cherish Brow

Засіб для росту брів Cherisher Cherish Brow
Засіб для росту брів Cherisher Cherish Brow

Пакування кожного засобу це рай для очей

Засіб запакований в індивідуальну коробочку, в середені інструкція використання

Коробочка в слюді

Це все лежить ще в одній гарній коробочці, а все це в гарному пакетику

Така собі японська матрьошка 🤪

Флакон сріблястий, важкенький

Аплікатор м'якенький і ним дуже зручно наносити засіб

Засіб прозорий та рідкий, не має аромату

Активні компоненти:

  • Екстракт рожевої перлини та екстракт коралу, багаті мінеральними солями, амінокислотами та пептидами. Зміцнюють волоски брів, стимулюють процеси росту та регенерації, покращують загальний стан брів.
  • Екстракт карликової пальми та екстракт листя вайди мають високу концентрацію насичених кислот і флавоноїдів. Забезпечують глибоке живлення, сприяють покращенню структури брів і роблять колір брів темнішим і насиченішим.
  • Екстракт календули та екстракт камелії багаті органічними кислотами, цінними смолами і полісахаридами. Вони мають загальнозміцнюючий ефект, забезпечують чудове зволоження та живлення, запобігають ламкості волосків і роблять їх більш еластичними і блискучими.
  • Екстракт женьшеню та екстракт шионака багаті антиоксидантами та вітамінами. Забезпечують ретельний догляд за волосками брів, мають відновлювальний ефект та захищають від агресивних зовнішніх факторів.

Я була просто впевнена, що засіб спрацює 🤞

Так і сталось

Виробник попереджав, щоб помітити результат потрібно 2,5-3 місяця

І якщо в дзеркалі я не майже його не помічала, то порівнявши 2 фото на мою думку результат очевидний

Волоски стали темніші, більш щільні

Нарешті заросла моя залисина (всім хто робив брови-нитки привітики)

Сама форма стала ширша

Співаю оди даній сироватці!

Наразі буду продовжувати курс, але вже з використовуванням 2 рази на тиждень (як і радить виробник)

Всім гарних бровок 👀