anya_kozachenkoo

Новинки в моїй косметичці

Новинки в моїй косметичці

Довго чекала поки в наявності буде 404 відтінок олійки від Lamel, але нарешті я його спробувала. Про тональний від Ln Pro також багато чула позитивних відгуків, але трохи не вгадала з відтінком, а олівець для губ вже взяла на решту🙈

Це класичний олівець в дереві, який має дуже м'яку та приємну текстуру. Об'єм 1,7 грами, виготовлений в Китаї.

Відтінок 101 creamy beige, це прохолодний рожево-бежевий відтінок, дуже красивий. Стійкий, добре наноситься. Дуже м'якенький. Губи не сушить. Аромат як у звичайного олівчика в дереві. Коштує дуже бюджетно, але якість просто супер. Придбаю й інші відтінки, дуже мені сподобався.

Про ці олійки вже чули мабуть всі, ажіотаж на них був шалений🤩

Об'єм 4 мл, виготовлена в Китаї.

Я хотіла спробувати саме 404 відтінок chocolate cookies, але його постійно не було в наявності, але нарешті він з'явився і я його одразу замовила.

Олійка доволі компактна, має гарний дизайн. Мені дуже подобається великий аплікатор, ним дуже зручно наносити продукт на губи. Відтінок напівпрозорий, але на губах дає коричневуватий легкий відтінок, виглядає дуже гарно. Олійка не липка, приємно відчувається на губах.

Має дуже приємний ванільний солоденький аромат. Однозначно це мій фаворит серед олійок🔥

Про цей тональний крем бачила багато оглядів, тому коли він взагалі коштував копійки, я вирішила його спробувати. Об'єм 30 мл, виготовлений в Китаї.

Дизайн симпатичний, матовий тюбик з носиком, дуже зручно користуватися, тюбик не тече.

Я обрала собі відтінок 102 Beige, але не вгадала, він виявився мені засвітлий, хоча на зимовий період має підійти, тому тримаю його на зиму.

Але незважаючи, на те що відтінок не мій, я його протестувала, походила з ним вдома, щоб поглянути як він носиться та наноситься.

Текстура доволі густа, кремова, але наноситься і розтушовується легко, покриття від середнього, добре перекриває. Фініш у нього натуральний, не матовий, але і не сяючий. Добре тримається впродовж дня, мені нічого не підкреслив. Мені сподобався , буду ним користуватися, коли відтінок стане підходящим. Не окислюється, не лежить маскою (в мене шкіра комбінована, схильна до жирності).