Alina_Demchenko

Коли шкіра ніг зовсім суха, на допомогу летить Shelly Calming Foot Balm

Коли шкіра ніг зовсім суха, на допомогу летить Shelly Calming Foot Balm
Коли шкіра ніг зовсім суха, на допомогу летить Shelly Calming Foot Balm
Коли шкіра ніг зовсім суха, на допомогу летить Shelly Calming Foot Balm
Коли шкіра ніг зовсім суха, на допомогу летить Shelly Calming Foot Balm
Коли шкіра ніг зовсім суха, на допомогу летить Shelly Calming Foot Balm

Догляд за шкірою ніг часто недооцінюють, але дарма. В моєму оточені є люди які не звертають на них увагу, а є і ті хто страждає від надмірної сухості. До людей, кому не пощастило в цьому плані, відноситься моя мама, тож я вирішила розповісти враження від людини, яка щиро рекомендує цей крем.

Заспокійливий бальзам для ніг із сечовиною, пантенолом і фукусовим екстрактом має середньої щільності текстуру, яка при контакті зі шкірою, стає більш рідкою, але маслянистою . Якщо порівнювати регенеруючий бальзам від бренду Shelly і цей,то я помітила деякі відміності : "зелений" здається більш густим, цей - більш рідкий, при контакті зі шкірою обидва "тають", але "рожевий" здається більш жирним, маслянистим, але це мене не дуже і дивує.

Аромат бальзаму ... ну пахне воно сечовиною. Якщо у когось убли засоби з цим компонентом, одразу відчують знайомий аромат. Взагалі, по плану вона взагалі не повинна мати аромат, але чогось крема з цим компонентом - плюс мінус однакові. Аромат приємний, ледь помітний, трошки солодкуватий ( це на моє сприйняття).

Завдяки текстурі, продукт доволі швидко розподіляється. На ногах моєї мами, він дуже швидко поглинається, а ось на моїх трошечки повільніше. Шкіра доволі швидко стає м'якою, сяючою, гарно зволоженою. Вона ніжна, добре пом'якшує з самого першого разу. На мені деякий час залишається жирненький слід, а ось на мамі такого немає. Мама помітила що шкіра з кожним разом стає менш грубою, м'якість залишається довше а ніж від звичайних кремів. Та й порівнянно з кремами з сечовиною які в неї були - цей фаворит. Він заспокоює шкіру, гарно живлить і дбайливо відноситься до ранок, які утворились через надмірну сухість.

Коли шкіра ніг зовсім суха, на допомогу летить Shelly Calming Foot Balm
Коли шкіра ніг зовсім суха, на допомогу летить Shelly Calming Foot Balm
Коли шкіра ніг зовсім суха, на допомогу летить Shelly Calming Foot Balm
Коли шкіра ніг зовсім суха, на допомогу летить Shelly Calming Foot Balm

Цікавості заради, я полізла до складу, хоча я не сильно розбираюсь у них ( окей, я в них не розбираюсь взагалі, але ж в мене є інтернет і базові знання про олії і якісь компоненти). Мені захотілось дізнатися, чим цей крем відрізняється від інших і чому він так добре допоміг проблемним стопам моєї мами.

  • Сечовина головний компонент який радять подологи й майстри. Вона зволожує, пом'якшує і окрім того відлущує ороговелій шар шкіри. Цей компонент рекомендують використовувати тим в кого дуууже суха шкіра, якої не вистачає вологи. Він також допомагає запустити процес відновлення.
  • Пантенол. Всі ми чули і знаємо що він робить : пом'якшує, заспокоює, сприяє відновленню.
  • Екстракт фукусу, це для мене щось нове, але відкривши інтернет була в шоці, на скільки це багатий на всіляки штуки компонент. Там вам і B1, B2, С, каротини, йод, селен, калій, кальцій, мідь, цинк, марганець, магній, залізо, бром ( нутріциологи його мабуть усіюди мастять, ви подивіться скільки всього, прям як коньяк 😂) . Цей екстракт збільшує еластичність шкіри, пружність, він пом'якшує та активно зволожує шкіру. А ще має антимікробну дію. Ну м'яко кажучи потужна штука.
  • Масло Ши і олія Жажоба - незмійна двійка гарного та дбайливого зволоження. Масло Ши допомагає зберігти вологу, одно з найефективніших засобів яке вирішує проблеми шкіри і волосся, воно пом'якшує і зволожує. Олія Жажоба теж не відстає : має протизапальні властивості, бореться з запаленнями при дерматитах, допомагає при почервоніні , при запаленях, ідеально підходить як для сухої так і жирної шкіри.

Як бачите основні компоненти доволі цікаві і всі вони мають одну мету - зволожити вашу шкіру і допомогти в боротьбі проти сухості.