Hanna Domashenko

Тема брів розкрита: коли ти нарешті не тільки кароока, а ще й чорноброва

Тема брів розкрита: коли ти нарешті не тільки кароока, а ще й чорноброва
Тема брів розкрита: коли ти нарешті не тільки кароока, а ще й чорноброва

Тема брів для мене дуже цікава, бо я просто обожнюю гарні бровки і не пропускаю жодної новинки в цій темі чи бува якогось засобу, з яким можна познайомитися на користь гарним, доглянути бровам!

Сироватки, маски, скраби для брів...чого тільки не було! А от про засіб для їх росту я ще тут не розповідала!

Тема брів розкрита: коли ти нарешті не тільки кароока, а ще й чорноброва

Коли я вперше познайомилася з брендом Cherisher і отримала неймовірні результати з віями [ https://club.makeup.com.ua/post/42190/ ], то я вирішила спробувати ще й засіб для росту брів! Його стильне пакування та приємний аплікатор так і спонукають із задоволенням користуватися ним щодня!

МОЇ ПАРАМЕТРИ ДО ВИКОРИСТАННЯ:
- тоненькі, світлі волоски;
- ростуть ріденько;
- мають "голі" місця, де волоски більше пушкові;
- коротенькі та важко вкладаються.

Загалом, картина наче не погана. Але форма у брів є лише завдяки старенькому пудровому напиленню та регулярному макіяжу брів, аби оформити гарно очі у щоденному макіяжі.

МІЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА 3,5 МІСЯЦІ:

- волоски стали темнішими та товщими навіть без додаткового фарбування;
- "голі" місця заповнилися волосками;
- волосинки виросли довшими, що гарно допомагає тримати форму та вкласти ї так, як хочеться.

Я завжди буду наголошувати, що для ефективного результату з такими продуктами грає роль не лише якість обраного Вами засобу, а й регулярність його використання. Cherish Brow я наносила щовечора на очищені брови. Головне не кількість засобу, а саме регулярність. 3,5 місяці я наносила сироватку на брови щовечора.

За рахунок складу - ця сироватка буде відмінним доглядом, якщо ви регулярно робите ламінування брів. Cherish Brow не є гормональним засобом: діюча речовина в ньому - це екстракт коралів та рожевих перлів. А ще приємним бонусом є те, що жодна тваринка не постраждала від тестування цієї сироватки!

Cherisher - бренд, який відгукнувся в моєму серденьку щирою любов'ю та захопленням!