Hanna Domashenko

Lunnitsa | Detox Alginate Mask

Lunnitsa | Detox Alginate Mask

Історії маскозалежної людини продовжуються! Цього разу експеременти у моїй ванній кімнаті перейшли на новий рівень: випробовування альгінатної маски, що не тільки покращує стан шкіри, а й покращує настрій, бо виглядатимете ви з нею дуже прикольно)

Lunnitsa | Detox Alginate Mask
Lunnitsa | Detox Alginate Mask

Альгінатна маска від Lunnitsa Detox Alginate Mask глибоко та ефективно очищує шкіру та живить її вологою та корисними речовинами.

Такого сашетику вистачить на 2-3 рази. Для ефективного використання я роблю наступні кроки:

1.Ретельно очищую шкіру; 2.В керамічному блюдці розводжу маску 1:2 у холодній воді та замішую до однорідного стану, аби вона нагадувала по консистенції жирну сметану; 3.Відразу наношу маску знизу до гори шпателем на шкірк товстим шаром; 4.Наступні 20-30 хвилин я просто розслабляюсь і нічого не роблю - в мене домашній СПА-салон в ці хвилинки; 5.Знімаю маску та протираю шкіру улюбленим тоніком.

Шкіра після використання ідеальна: вона очищена, м'якенька, тон вирівнюється, а всі мілкі заломи ніби самі розрівнюються, бо наповнюються вологою.

Якщо альгінатна маска, то тільки від Lunnitsa!