Оленка

Що закінчилось за літо?

Що закінчилось за літо?

Кожне літо, то справжнє випробування для проблемної шкіри. Задача нелегка - виглядати добре, вирівнбвати тон, але й не забивати пори. Тому традиційно кожного року з середини весни і на все літечко, я переходжу на мінеральні основи. Як видно на фото за сезон закінчилось 2 пробника по 1,5гр, один семплик та повнорозмірна пудра на 5 гр. Це все різні мінеральні марки TANF, Hevenly Minerals, Lucy Minerals, але суть одна - некамедогенне середнє покриття.

Контур Lamel. Люблю його ще з самого першого випуску. Добре пам'ятаю, що ми з сестрою довго його не могли ніде купити, тож коли побачила в наявності, то замовила відразу 9, щоб всім вистачило) Гарний колір, приємна текстура, вистачає десь на 2-2,5 місяці. Використовую і для корекції, і як тіні. В запасах є ще 3 штуки, стабільно купую кожного року😁

Мініатюри тональних YSL та Shiseido - не сподобався ні один тон, при чому пробувала в різну погоду, в різній комбінації бази і фінішної пудри - ні, не моє. Шисейдо занадто плотний, Ів сен Лоран не фіксується і також дуже щільне покриття

Що закінчилось за літо?

Очі - найважливіший акцент в макіяжі. Дуже люблю їх фарбувати

  • Туш Laura Geller ні про що, відклала її дуже швидко. Бо візуал паршивий, ще й сиплеться
  • Туш Maybelline Collosal тищу років не купувала їх туші, вірніше навіть не так. Після рожевенької подовжуючої туші не купувала їх туші 12 років. І цієї весни вирішила таки спробувати. Враження позитивні, продукт ловкий.
  • Наслідки давноминувших днів чорна підводка. Стрілки чорні зараз малюю рідко, бо почала опускатись повіка і супер яскрава графічна стрілка вже не по феншую. Цей продукт висох, але працював справно.
  • Улюблена підводка Lamel Moonrise хамелеониста блакитно, зеленосірувата. Люблю дуже-дуже!!! Крутезний колір, крутезний пензлик!
  • Олівчик для брів Glambee запросто може скласти конкуренцію моїм улюбленим Ламель. Якісний, бюджетний, зручний в вивкористанні, чудовий колір
  • Кремові тіні ще одні з дальноьї полички продуктів, які не повторю ніколи. Хоча колір і формула ловкі.
  • Пусті рефіли Catrice та Essence і пакетик з під мінеральних тіней просто для статистики😊

Тож, фінішуємо літній період з -16 продуктів з косметички

На носі осінь та грудень і підведення результатів. Мені дуже цікаво скільки ж всього пустишок вийде цього разу. Покупок, то явно більше😁