Kirnitskaya Viktoriya

Натуральна дитяча олійка Бюбхен – ніжний, ароматний, зволожуючий засіб для догляду за шкірою малюка

Натуральна дитяча олійка Бюбхен – ніжний, ароматний, зволожуючий засіб для догляду за шкірою малюка

Упаковка і зовнішній вигляд

Зручна пластикова пляшечка з кришечкою, яка щільно закривається. Дизайн типовий для продуктів бренду дитячої серії. З обох сторін є наклейки з усією детальною інформацією стосовно засобу.

Є дозатор, але, на жаль, він виконує свою функцію не настільки добре, як би хотілося, тому потрібно дуже обережно самостійно вимірювати кількість продукту. У мене часто траплялися неприємнощі, коли замість декількох крапель я отримувала цілий «масляний потік».

Натуральна дитяча олійка Бюбхен – ніжний, ароматний, зволожуючий засіб для догляду за шкірою малюка
Натуральна дитяча олійка Бюбхен – ніжний, ароматний, зволожуючий засіб для догляду за шкірою малюка
Натуральна дитяча олійка Бюбхен – ніжний, ароматний, зволожуючий засіб для догляду за шкірою малюка

Олійка досить рідка, і це, на мій погляд, її плюс. Адже завдяки цьому вона ідеально підходить для делікатного массажу і рівномірно розподіляється по шкірі. Гарно вбирається, але не до кінця, оскільки це все-таки олійка. Має напівпрозорий колір з легким жовтим відтінком. Виразний приємний аромат, не різкий і не синтетичний.

Саме через склад я й обрала цю олійку. До неї входять натуральні компоненти. Хоча мені не дуже сподобалася наявність парфумерної композиції, але в порівнянні з іншими варіантами, це був найоптимальніший вибір.

Користуватися цією олійкою ми почали вже з другого тижня життя. Хоча вона протестована дерматологами, але в її складі багато натуральних компонентів, які є потенційними алергенами. Тому перед застосуванням я перевірила реакцію шкіри малюка. Оскільки жодних висипань чи почервонінь помічено не було, я почала перші дні використання обробляти нею тільки сухі ділянки шкіри і зони лущення. А згодом активно використовувала її для зволоження всього тіла після купання. Наносила легкими масажними рухами, що дуже подобалося донечці. Також олійка стала в пригоді, коли довелося мати справу з лусочками – чудовий пом'якшувальний засіб, який допомагає швидко і безболісно вичесати все зайве. Не рекомендую використовувати засіб при опрілостях, для таких випадків є спеціально адаптовані продукти цієї ж марки.

Кілька разів я використовувала цю олійку особисто – як живильний засіб для глибокого насичення шкіри корисними компонентами після засмаги. Вона не залишає жирної плівки на тілі і слідів на одязі.