𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Аромадифузор Avenue Des Parfums Home Lotus & Sandalwood

Аромадифузор Avenue Des Parfums Home Lotus & Sandalwood

Я обожнюю коли вдома панує приємний аромат, тому для цього використовую спеціальні арома-засоби.

Наявність в оселі аромадифузора створює свою особливу атмосферу затишку, домашнього комфорту і відчуття гармонії. Завдяки йому простір навкруги заповнюється приємним ароматом, який в залежності від свого характеру, заспокоює, або бадьорить, піднімаючи настрій.

Аромадифузор Avenue Des Parfums Home Lotus & Sandalwood
Аромадифузор Avenue Des Parfums Home Lotus & Sandalwood
Аромадифузор Avenue Des Parfums Home Lotus & Sandalwood

Від Avenue Des Parfums у мене це вже другий аромадифузор. На цей раз я вирішила обрати Lotus & Sandalwood.

Об'єм: 100 мл.

Важливо: засіб не тестується на тваринах.

Тип аромату: зелені, квіткові

Піраміда

Початкова нота: Фрезія

Нота серця: Лотос, Півонія, Цикламен

Кінцева нота: Білий мускус, Мускус

Аромадифузор представлений у гарній картонній коробці, на якій збоку у кишені закріплені арома-палички у кількості 6 штук.

Позаду на етикетці можна знайти всю необхідну інформацію про продукт.

Флакон зроблений зі скла, виглядає стильно і стримано, чудово впишеться у любий інтер'єр.

Рідина всередині синього кольору.

На горловині флакона присутній контроль першого відкриття у вигляді плівки. Знявши її, треба дістати пробку і надіти назад кільце, а в завершальному маневрі вставити необхідну кількість паличок.

Аромадифузор підходить для приміщень до 25 м².

Призначений для ароматизації протягом 4-6 тижнів, хоча, по попередньому досвіді точно можу сказати, що вистачає його надовше. Але ж, звісно, це ще залежить від певних нюансів: скільки у флаконі паличок, як часто їх перегортаєте і від вологості повітря.

Цей аромадифузор прекрасно підійде для кухні, спальні або ванної кімнати за рекомендацією виробника, але також він чудово впишеться і у вітальню.

Lotus & Sandalwood видався дуже приємним. Аромат поєднує у собі чистоту і свіжість. Він легкий, акватичний і прохолодний, створює затишну атмосферу.

Свіжість лотосу задає особливий благородний тон, а квіткові акорди додають ніжності, розкриваючись чарівним букетом із фрезії, півонії і цикламену, які органічно вписуються у цю композицію.

Базові ноти із сандалу і мускусу підкреслюють красу аромату, надаючи йому більш затишного відтінку.

Lotus & Sandalwood поступово заповнює простір, аромат не важкий і не солодкий, огортає кімнату приємною свіжістю, заспокоює і водночас тонізує, додає гармонії і відчуття комфорту.

Інтенсивність звучання буде залежати від кількості паличок, які занурені в есенцію. Це вже індивідуальний вибір, наскільки вам достатньо гучності, враховуючи площу кімнати. Мені цілком вистачає 3.
Для більш ефективного розповсюдження аромату, палички необхідно періодично перевертати.

Аромадифузором я залишилася задоволеною.