anya_kozachenkoo

Калсні знахідки від бренду Eveline Cosmetics

Калсні знахідки від бренду Eveline Cosmetics

Ці засоби від бренду з'явилися давно, але спробували я їх лише нещодавно. Олівці мені здавалися доволі темними , а палетка неякісною, тому я на них не звертала уваги, але даремно, бо це класні бюджетні продукти. Олівець взалі топ, а палетка дуже легка в роботі.

Це гелевий олівець в дереві, з колекції variete, який легко підточується.

Об'єм 1,2 грами, виготовлений в Польщі.

Олівець дуже стійкий, але при цьому не сушить губи. Виробник заявляє, що він водостійкий і я з цим погоджуюсь.

В мене відтінок 03, це прохолодний коричнево-рожевий відтінок. Використовую його як помаду, виглядає дуже ефектно.

Відтінок дуже пігментований, текстура м'яка, легко наноситься на губи.

Це палетка пудрових текстур для обличчя з колекції wander match.

Об'єм 10,8 грам, виготовлена в Європі.

Палетка у відтінку 01, яка має підсвічуючу пудру, рум'яна, бронзер та хайлайтер.

Підсвічуюча пудра світлого відтінка з рожевим підтоном, використовую цей продукт як делікатний хайлайтер, для пудри для мене цей засіб надто сяючий, а як легкий хайлайтер супер. Добре вполіровується, трохи пилить при наборі.

Рум'яна сатинові, рожевий відтінок, неяскраві. Добре освіжають, пігментація хороша, добре тушуються. Пилять мінімально.

Бронзер має ніжну текстуру, сатиновий фініш та гарний нейтральний відтінок. Пилять більше, ніж рум'яна.

Хайлайтер золотистий, доволі яскравий. Гарно вполіровується в шкіру, при наборі пилить. Однорідний, без великих блискіток.

Палеткою легко працювати, текстури всі ніжні, шовковисті. Якість самих продуктів супер. Палетка має приємний легкий косметичний аромат.

Єдиний її мінус це жахлива дешева пластикова упаковка, надписи дуже швидко стираються.