Алла

Дівчата, це любов;)

Дівчата, це любов;)

До цього раніше я ніколи не користувалася індійською косметикою. Ще в радянські часи батьки купували індійську зубну пасту, на цьому мій досвід закінчився)

Однак, після того, як мені вже стало 40+ я почала цікавитися аюрведою і побачила на Makeup косметичні засоби від індійського бренду Biotique. Для початку купила гель для вмивання.

Що обіцяє виробник

Інгредієнти: ананас, рослинні екстракти

Формула засобу: аюрведа, та, що піниться

Аромат: ананас

Класифікація: натуральна

Країна ТМ: Індія

Зроблено в: Індія

Гель для вмивання «Біо Ананас» випущений фахівцями бренда Biotique для догляду за нормальною і жирною шкірою. Bio Pineapple Oil Control Foaming Face Wash є аюрведичним косметологічним засобом, склад якого містить 100% натуральні компоненти. Зокрема екстракт ананаса, багатий на корисні кислоти, мінерали, вітаміни А, В і С В. Вони забезпечують зволожувальний, антивіковий і тонізувальний ефект, тоді як б'юті-продукт швидко і якісно усуває забруднення, надлишок себуму і декоративну косметику.

Особливості Biotique Bio Pineapple Oil Control Foaming Face Wash:

- чудово підходить для щоденного використання;

- має приємну консистенцію, що легко розподіляється і залишає відчуття свіжості та комфорту;

- дарує шкірі гладкість та еластичність, здоровий і привабливий вигляд;

- покращує колір обличчя, вирівнює його тон;

- не провокує появи сухості та стягнутості;

- вирізняється дерматологічно протестованою формулою без інгредієнтів, що могли б спричинити подразнення;

- економне використання.

Мої враження

Гель для вмивання коштував не дешево, але він перевершив всі мої сподівання.

По-перше, він дуже економний, буквально краплина гарно розподіляється по шкірі і добре піниться.

По-друге, дуже приємний аромат. Трохи ананаса і ще якихось квітів. Просто релакс)

По-третє, я дуже тактильна. Цей гель приємний на дотик, він дууууже ніжний.

По-четверте, його натуральний склад це щось. Він органічний, не містить мила, не тестується на тваринах.

По-п’яте, можете написати самі, якщо самі протестуєте його;)

Дівчата, це любов;)
Дівчата, це любов;)
Дівчата, це любов;)
Дівчата, це любов;)