Oli Seagull

LN Pro Brow Gradient Powder 102

LN Pro Brow Gradient Powder 102

Тіні від LN Pro замінили мені мої улюблені Artdeco.
Просто в один момент мені стало не вистачати пігментації, хоча використовувала різні відтінки, одні були занадто світлі , інші занадто темні. LN Pro виявились наразі ідеальними!

Мені дуже подобається це мінімалістичне пакування. Товстий прозорий пластик. За час мого використання нічого не зламалось, тільки з'явились подряпини. Іноді бувають проблеми з відкриванням, бо воно дуже міцне, але більш менш приловчилась правильно підколупувати нігтиком 😁

Так,як маю темне волосся, обрала бля себе відтінок 102-холодний темно -коричневий.
Тіні мають два відтінки, більш темний і світлий. Та на практиці вони мені виглядають майже однаково. Світлий зовсім трошки віддає оливковим підтоном.

LN Pro Brow Gradient Powder дуже добре пігментовані і дозволяють регулювати відтінок від світлішого до темнішого.
Класно розтушовуються, рівномірно. Не пилять.

Стійкість супер. Звісно, якщо ви з ними поспите, то вони зітруться, але так день витримують чудово, навіть на моїх жирній шкірі.

Я прям дуже задоволена ними! Якщо шукаєте холодний коричневий за доволі бюджетну ціну, то цей варіант прям дуже раджу спробувати.