krutoguuz

ВІДЧУЙ СВЯТКОВУ АТМОСФЕРУ

ВІДЧУЙ СВЯТКОВУ АТМОСФЕРУ
ВІДЧУЙ СВЯТКОВУ АТМОСФЕРУ
ВІДЧУЙ СВЯТКОВУ АТМОСФЕРУ

Раніше я завжди чекала нового року, бо це був час змін та зустрічей, святкувань. Останні кілька років все кардинально змінилося і я вже не чекаю нового року, а просто сама собі починаю створювати святкову атмосферу, бо я її дуже люблю.

Ось тільки нещодавно похолодало я вже встигла спекти яблучний штрудень, зварити гарбузовий крем-суп та заварити обліпиховий чайок.

Що ще не вистачає для повної гармонії - це живильного кремчику для рук, бо вони зараз починають страждати від вітру.

Але це вже не проблема, бо у бренду Shelly на днях з'явилася новинка крем для рук для інтенсивного живлення і відновлення шкіри з корицею та яблучком.

Я відразу його замовила і що я можу сказати за декілька днів використання?

  • Крем швидко вбирається без зайвої жирності, робить шкіру м'якусінькою.
  • Він має приємний аромат із нотами запеченого солодкого яблука та пряної кориці, який створює чарівний настрій зимових свят. А можливо і глінтвейну, але саме цей аромат в мене асоцієються зі святковою атмосферою.

Як діє?

  • Натуральна олія ши глибоко зволожує шкіру, надає пом’якшувальну дію.
  • Вітамін Е підвищує пружність шкіри, відновлює її природний захисний баланс.

Якщо ви в пошуках подарунку для подружки, мами, бабусі чи просто колег або можливо хочете потішити себе однозначно раджу спробувати даний засіб.

Крем поміщається навіть в малесеньку сумочку і можна зволожити ручки на роботі, в дорозі або просто перед сном.

А ви вже бачили новинку від бренду?

ВІДЧУЙ СВЯТКОВУ АТМОСФЕРУ
ВІДЧУЙ СВЯТКОВУ АТМОСФЕРУ