AsyaFox

Крем для рук Mermade Countrycation

Крем для рук Mermade Countrycation
Крем для рук Mermade Countrycation

Всім привіт, це Ася❤️ Сьогодні розповім вам про парфумований крем для рук від бренда Mermade з колекції Countrycation. Це не перший мій кремчик від русалоньок, минулий був з колекції Night in Paris , і він мені дуже сподобався 😍

Перейдемо до мого враження☝🏻

✅Плюси

-гарний та сучасний дизайн, починаючи від коробочки, закінчуючи металевим тубусом що приємно тримати в руках

-легка , ніжна консистенція що швидко вбирається в шкіру не залишаючи жирності

-неймовірний свіжий аромат, що подумки переносить в літо, домінуючі ноти: магнолія, огірок, грейпфрут, конвалія, тубероза, яблуко, сандал, амбра
-аромат ще довго залишається на руках підіймаючи настрій та даруючи задоволення від використання
-шкіра рук виглядає значно краще, сяє, зникає сухість, стає еластичною та мʼякою
-в складі багато живильних екстрактів що покращують стан шкіри: екстракт авокадо, манго, вітаміни , екстракт каріте
-ідеально підходить для сухих рук

❌Мінуси

-Мінусів я не помітила, якщо помітили ви - пишіть в коментарях, буде цікаво дізнатися ваші думки !

Загалом, я дуже раджу кремчики для рук від MERMADE , тим паче враховуючи великий вибір серед ароматів та дизайнів ! Дякую за увагу 💕

Крем для рук Mermade Countrycation
Крем для рук Mermade Countrycation
Крем для рук Mermade Countrycation
Крем для рук Mermade Countrycation
Крем для рук Mermade Countrycation