V-R-O-D-L-Y-V-A

La Roche-Posay - Mela B3

La Roche-Posay - Mela B3

Привіт MakeupClub 🖤

Без одного дня як місяць тестую цю косметику і я розчарована в результаті. У луксі https://club.makeup.com.ua/looks/51207/ фото місячної давності, де я показала області з пігментацією, якої хотілося б позбутися. Весь місяць я продовжувала використовувати spf-засоби, і на мій погляд, більше пігментних плям не з'явилося. Але також мені не вдалося зменшити пігментацію/ її інтенсивність, на що і був розрахунок 😿

Серія: Mela B3
Призначення: освітлення, очищення, проти пігментних плям
Об'єм: 200 мл
Інгредієнти: бетаїн, лимонна кислота, мелазил, ніацінамід
Форма: з помпою
Формула засобу: без sls/sles, без парабенів, без силікону, без спирту, водяна, з гліцерином
Час застосування: денний, вечірній

Витрата гелю економна.

Аромат дуже ніжний та приємний.

Колір гелю прозоро жовтий, який перетворюється в білу пінку.

Текстура гелева з м'якою пінкою, відчуття ніби вмиваєшся хмарою.

Використовувала пінку вранці та ввечері.

Моїй чутливій шкірі цей гель-мікропілінг сподобався. Дуже ніжно з нею обійшовся, якісно очистив, прибрав лушпиння, не пересушив, пом'якшив шкіру. Рівень pH мені ідеально підійшов, я не відчувала стягнутості та дискомфорту.

Начебто як добре впорався, але виробник заявляє, що цей засіб має ніацинамід і ексклюзивний, запатентований інгредієнт - Мелазила™ для помітного зменшення навіть стійких темних плям. Мої пігментні плями як були зі мною, так і залишилися. Навіть на півтону не посвітлішали. Та й загалом колір обличчя не змінився, як було частково синьо-зелено-жовте, таким я обличчя й прийняла наприкінці тестування цієї косметики. Особливого сяйва, ніби фея обсипала чарівним пилком, теж не помічаю.

Серія: Mela B3

Призначення: освітлення, проти пігментних плям

Об'єм: 30 мл

Інгредієнти: з 10 активними інгредієнтами (склад можна почитати на сайті виробника) + той самий мелазил і наіцінамід

Форма: з піпеткою

Час застосування: денний, нічний

Використовується сироватка економно (якщо 3-6 крапель на обличчя, шию і декольте/ місяць). Ще й залишилося пристойно.

Аромат у неї медичний, не відразливий.

Колір прозорий персиковий.

Текстура: рідка гелева.

Сироватку наносила на все обличчя вранці та ввечері, закриваючи кремом для догляду / spf.

Ця сироватка повинна була спрацювати краще за фотошоп: не тільки прибрати пігментні плями, а й запобігти їхній подальшій появі, а також вирівняти тон, покращити якість шкіри і додати неперевершене сяйво 🤏

Ще один продукт цієї серії на мені не спрацював 😒 Зате добре зволожувала, заспокоювала, прибирала запалення і дуже комфортно відчувалася на обличчі: без липкості, не залишаючи жирного блиску, без стягування, і швидко вбиралася. Шкіра на обличчі, шиї та декольте була гладенькою та м'якою, але особливої ​​еластичності та пружності не помітила.

На жаль, я мала надії на ці засоби, які їх не виправдали. Не скажу, що довіра до бренду втрачена, але в категорію "під сумнів" відправлено.

Дякую що заглянула, лови пурпурне серце 💜