Hanna Domashenko

Нішеві парфуми EVIS Magic Jasmine

Нішеві парфуми EVIS Magic Jasmine
Нішеві парфуми EVIS Magic Jasmine

Evis - це український бренд парфумів. Я вже знайомила вас з моїми пробничками їх нової колекції, то ж сьогодні саме час, як і обіцяла - познайомити вас із моїм фаворитом, який я обрала у повному розмірі!

Нова колекція нішевих ароматів від EVIS для мене звучить дуже сучасними ароматами. Важливо зауважити, що для виготовлення кожного аромату використовується швейцарська преміальна сировина, і продукт не тестується на тваринках!

Нішеві парфуми EVIS Magic Jasmine
Нішеві парфуми EVIS Magic Jasmine
Нішеві парфуми EVIS Magic Jasmine
Нішеві парфуми EVIS Magic Jasmine

Мене підкорює в новій колекції це чудове, якісне пакування. Приємний, лаконічний, важкий флакон ідеально поєднується з дерев'яною кришечкою чорного кольору. Мій вибір зупинився на ароматі Magic Jasmine, що певними нотками перекликається з ароматом Good Girl Gone Bad, але він точно інший, а не просто чергова його копія!

Верхні ноти: квітка апельсину, жасмин, османтус
Ноти серця: нарцис, тубероза, троянда
Ноти бази: кедр, амбра

Цей білоквітковий фрагранс підкорив мене з першим пшиком! Такий жіночний жасмин відмінно грається в букеті з туберозою та нарцисом! Квітка апельсину на старті додає аромату життєрадісності. В шлейфі деревна нотка кедру та теплої амбри відмінно підкреслює глибину звучання квіткової композиції!

Аромат відстоявся на поличці тижнів зо три точно і завдяки цьому його ноти увійшли в справжню гармонію! Він тримається неперевершено довго! Це точно на рівні хорошого, якісного люксу! Я відчуваю його протягом дня навіть в шлейфі. А речі пахнуть ним до самого прання досить яскравим, помітним ароматом!

Цей аромат так швидко став моїм фаворитом! Рука тягнеться до нього знову і знову! Впевнена, що нову колекцію від EVIS я би залюбки замовила на поличку у повному розмірі абсолютно всю!