Tanserb

Maybelline SuperStay Vinyl Ink № 15 «Peachy»

Maybelline SuperStay Vinyl Ink № 15 «Peachy»

Чи люблю я ці помади? Звичайно так! Бо в моєї колекції вже є 5 відтінків. Та деякі з них я купувала вже по кілька разів. Зараз я користуюся майже тільки цими помадами. Бо їх стійкість дуже зручна!

Maybelline SuperStay Vinyl Ink № 15 «Peachy»
Maybelline SuperStay Vinyl Ink № 15 «Peachy»

Кілька слів про те, чому мені так полюбилися ці помади

  • Стійкість феноменальна. Мій робочий день витримують тільки ці помади.
  • Дуже широка лінійка відтінків. На будь--який смак.
  • Ці помади стійкі, але не матові. Їх фініш вініловий – мають деякий глянець й після того, як підсохнуть. Завдяки цьому фінішу вони не підкреслюють усі недоліки шкіри вуст (шелушинки, чи зморшки), як підкреслює їх матова (теж дуже стійка) сестра-помада
  • Дуже пігментована

Деякі нюанси у використанні:

  • Перед використанням обов’язково треба потрусити помадку, збовтати її
  • Якщо нанести товстий шар помади, то вона буде липнути, навіть після підсихання. Тому я наношу тоненький шар. Суперова пігментація дозволяє це робити
  • Демакіяж – міцелярна вода (але не усі міцелярні води справляються з цією помадкою), а краще – гідрофільна олія

Фух. Переходимо до відтінка 15 «Peachy» (“Персиковий”). Назва добре відображає сам відтінок. На справді, це персиковий нюд. І так, цей відтінок перекликається, та трохи схожий до відтінка 100 Charmed. Колись мені було дуже цікаво, наскільки вони відрізняються по відтінку. Бо не знала, який придбати. Придбала обидва, тепер вам розкажу )

Відтінок 100 Charmed ніжніший, більш до нюду, та більш у розовинку (хоча теж має деякий персиковий підтон). ВІдтінок 15 Peachy яскравіший, насиченіший, має більш персикового відтінку, ніж рожевого (на собі інколи цей відтінок має рудовато-помаранчовий підтон при деякому освітленні), хоча, розоватий підтон в ньому теж є.

Загальні свотчі моїх відтінків. Але на свотчах відтінок 100 Charmed дуже блідий, бо він на момент фото закінчувався. У житті цей відтінок не такий блідий. Це гарно видно на фото свотчей порівняння двох відтінків 100 та 15

Відтінок 15 Peachy на вустах

Який мені більш сподобався відтінок? Мій фаворит – відтінок 100 Charmed. І не тільки серед цих двох, а взагалі у моєї колекції. Для мене це ідеальний нюд з рожевим підтоном. Він не дуже яскравий, ідеальний на кожен день. Та цей рожевий підтон гарно мене освіжає

Відтінок 15 Peachy в цілому мені теж сподобався. Теж нюд. Але його рудовато-персиковий підтон не так гарно освіжає мою зовнішність.

До речі, я придбала у свою колекцію ще один відтінок – 115 Peppy. Він теж близький до нюду. Скоро розповім та покажу його