Fraulein

Покупки під впливом клубу

Покупки під впливом клубу

Хочу поділитися з вами тим, що обрала для себе за порадами дівчат з клубу та трохи поділитись першими враженнями від використання деяких засобів🖤

Обрала два продукти Pyunkang Yul


Пінку для вмивання та тонер, яким вже встигла декілька разів скористатись. І моя комбі, схильна до жирності, шкіра прийняла його на ура! - зволожена та приємна на дотик. Помітила, що тонер також добре заспокоює шкіру. Наприклад, нанесла його на почервонілу та подразнень шкіру навколо брів після корекції - відразу відчула комфорт на цій ділянці.

Буду з задоволенням користуватись і далі, згодом придбаю більший об'єм.

Прозора косметичка Makeup
Нічого особливого, але компактна, зручна, справний замок та не тхне🤪

Кольорова туш Colour intense у бузковому відтінку. Захотілося додати фарб у макіяжі очей, шукала цікаву кольорову туш. Побачила свотчі цього кольору і змогла встояти💜

Для мене стали відкриттям парфуми Landor
Обрала мініатюри ароматів по 9 мл. І не прогадала - обидва цікаві, приємні та багатогранні.


Улюбленцем став унісексовий Contact. Особливо подобається "одягати" його з речами білого кольору. Не знаю, чому саме так😄
Moon away більш вечірній, вже явно жіночний. Актуальний як під джинси та футболку, так і під сукню з підборами.

Стійкість також потішила - я чую аромат на собі приблизно годин 5-6, а на речах до прання.

Капсули Ellips вже давно стали улюбленцями дівчат в клубі. Я не виняток. Вже користувалась сірими, чорними та блакитними. Всі супер, особливо аромат блакитних🖤 Але брала їх поштучно для ознайомлення. Тепер взяла планшетку фіолетових

Farm stay Baking powder 9 peptide
Мої улюблені пірамідки, люблю їх аромат. А також зручно брати їх з собою у косметичку. Однієї мені вистачає на три застосування, але після використання не треба залишати його відкритим, бо просто засохне.

Фарба для волосся L'Oréal Excellence Creme
Раніше користувалась фарбою Palette і мене все влаштовувало - ціна супер, стійка, гарний відтінок. Але останнім часом помітила, що волосся стало більш сухим і посприяв цьому 6% окисник, який кладуть в упаковку щедрі виробники🫣 Тому було прийнято рішення перейти або на професійну фарбу і користуватись 3% окисником або користуватись безаміачними екземплярами.

Свого часу я бачила у стрічці клубу багато відгуків на фарбу Excellence, тож обрала її.


Що відмітила для себе:
1) Зручність використання: все перемішала в одному флакончику і відразу нанесла на корені. Не треба додаткових маніпуляцій з окремою ємностю та пензликами. Та і сам процес пройшов швидше, аніж я звикла витрачати часу на дану процедуру.
2) Легкість видалення фарби з ділянок шкіри, де вона не потрібна.
3) Відсутність надто агресивного запаху, що видає очі.
4) дуже темний колір, майже чорний.
А маленькі тюбики з шампунем та маскою ще не використовувала - взяла з собою у поїздку. Ідеальний варіант для подорожей.