Vik_Sem

Любителькам спати обличчям у подушку присвячується.

Любителькам спати обличчям у подушку присвячується.

Привіт! Ті дівчата, які люблять спати обличчям у подушку, раніше стикаються з появою зморшок.

Я вже кілька років намагаюся відучитися себе спати обличчям у подушку. Але мені це не під силу! Для ранкової рутини та бородьби з прим'ятим обличчям я обрала для себе Мультифункціональні патчі з ніацинамідом від бренду Hillary

Що нам обіцяє виробник:

"Патчі з активними компонентами, покликаними протидіяти дрібним зморшкам та ознакам втоми шкіри, а також забезпечувати пружність та зволоження шкіри навколо очей."

Головних діючих компонентів дуже багато:

  • Ніацинамід (вітамін B3) - чинить активну анти-ейдж дію, допомагає освітлити шкіру та зменшити видимість темних кіл під очима.
  • Блакитна спіруліна - покращує загальний стан шкіри, сприяє її відновленню і зміцненню.
  • PatcH2O - молекулярний патч на основі гіалуронової кислоти, альгінату та пуллулану, збагачений висококонцентрованими зволожувачами, нормалізує бар'єр шкіри та запобігає утворенню шкідливої біоплівки умовно патогенних бактерій для збереження краси шкіри.
  • Ірландський мох - завдяки своїй високій концентрації мінералів та полісахаридів допомагає зберегти вологу у шкірі, роблячи її більш гладкою та м'якою.
Любителькам спати обличчям у подушку присвячується.
Любителькам спати обличчям у подушку присвячується.
Любителькам спати обличчям у подушку присвячується.

Патчі йшли у картонній коробці. Усередині знаходилася баночка з патчами та лопоточкою. Під кришкою міститься ще один захисний шар.

Патчі виявились приємного синього кольору з невеликим шиммером. Вони гелеподібні слизькі. Напівпрозорі.

Застосування

Я використовувала патчі під очі вранці, з холодильника, тому що моя основна проблема – це не дуже правильна поза для сну. І після пробудження під очами бувають неприємні зморшки.

Спочатку використовувала лосьйон для очищення шкіри , потім акуратно наклеювала патч вузьким кінцем до внутрішнього куточка ока.

Саме так застосовувати патчі мені найбільше подобається. Уся область навколо очей закрита.

Від патчів відчувається легкий холодок та приємне зволоження.

Я тримаю їх 15, іноді 20 хвилин. Але більше їх тримати точно не варто - вони висихають, і здається після цього не будуть віддавати вологу, а забирати?

Патчі легко знімаються.

Шкіра після патчів стає м'якою та ніжною. Вона зволожена та почувається комфортно.

Дрібні зморшки справді розгладилися.

Такого результату можна довго чекати від крему, а патчі впоралися за застосування. Шкода, що результат не накопичувальний.

Висновки

Тепер я не хвилююся за свою любов спати обличчям у подушку.

Результат від застосування патчів відмінний. Дрібні зморшки зникають протягом 20 хвилин.

Однак ефект від них не накопичувальний, тому застосовувати їх потрібно постійно.