Олена В

NIVEA Q10 Power Anti-Wrinkle Firming Eye Cream

NIVEA Q10 Power Anti-Wrinkle Firming Eye Cream

Мені далеко не всі креми під очі підходять із-за моєї чутливості очей. Більшість кремів під очі ідуть у смітник, бо як тільки починаю ними користуватись, зразу ж "плівка" на очах, сльозоточивість чи ще якась неприємність.

Цей крем ,на диво, не викликав ніяких неприємних симптомів.

І скажу більше: дуже сподобався!

Консистенція: досить щільний,але гарно вбирається в шкіру і робить це досить швидко. Не залишає білого нальоту (як буває від кремів).

Пакування: тюбік який зручно тримати в руках. 15 мл. Тоненький носик.

Аромат: має нейтральний аромат. І не виражений. Це може бути плюсом, якщо запахи дратують. Після нанесення запаха не відчуваю.

NIVEA Q10 Power Anti-Wrinkle Firming Eye Cream
NIVEA Q10 Power Anti-Wrinkle Firming Eye Cream

Що обіцяє виробник:

-скорочення зморшок і зменшення їхньої глибини.

-вироблення природного колагену

-надання пружності і гладкості шкірі навкруги очей.

-боротьба з темними колами

Що я помітила за цей період користування (користуюсь уже майже 3 тижні)

✅ Шкіра під очима стала більш напитаною і пружнішою по відчуттям

✅Шкіра дуже добре зволожена

✅темні кола не посвітлішали,на жаль, але мені все одно здається, що погляд став свіжішим. 3 тижні мало для подолання темних кіл.

✅зовсім мілкі зморши стали непомітними. Але більш виражені-на місці. Тут треба час.

✅ не викликав сльозотечі чи неприємних відчуттів в очах. Не викликав висипів чи алергії.

✅нові зморшки за цей період не з'явились.

✅дуже комфортний на шкірі

✅буде економічним в використання,бо треба зовсім трішки

✅ціна бюджетна по комплексу переваг

Із мінусів:

😒Не прибирає набряків.

😒Носик не був запакований фольгою і коробка також не була в слюді. Видно що ним не користувались, але це трохи дивно.

Склад: Креатин, Коензим Q10

Aqua, Glycerin, Dicaprylyl Carbonate, Methylpropanediol, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Vegetable Oil, Tapioca Starch, C12-15 Alkyl Benzoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Octyldodecanol, 1,2 Hexanediol, Ubiquinone, Creatine, 1-Methylhydantoin-2-Imide, Tocopherol, Potassium Cetyl Phosphate, Hydrogenated Palm Glycerides, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Carrageenan, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, CI 77891

Протестований дерматологами і офтальмологічні. Підходить для використання при носінні контактних лінз.

Крем підійшов і дуже сподобався. Вірю що ефект буде більш вираженим з кожним днем користування.

Дійсно рекомендую спробувати!

Дякую за увагу!💙