Анастасія Фоміна

Моя перша помада від maybelline💋

Моя перша помада від maybelline💋

Так,я вперше спробувала помаду від Maybelline тільки зараз,коли вже пік її популярності пройшов.Але я впевнена,що досі є і її прихильники,і ті хто зовсім не розуміє,чого ж ці помади користувалися таким великим попитом в певні часи.

Я ж купила її якось по дуже хорошій знижці(обійшлась мені менше 100 грн,що неймовірно приємно),обирала відтінок на сайті,обрала стандартний нюд,але насправді колір трохи темніший та яскравіший.Але для мене це не стало проблемою.Це лінійка Color sensation made for all.

Відтінок в мене mauve-for-me.Ідеальний коричневий для мене з теплим червоно-помаранчевим підтоном,дуже люблю такі відтінки.

Помада достатньо щільно наноситься,має хорошу пігментацію(не треба вазюкати по губам нею,що побачити нарешті відтінок),має якийсь аромат,але чесно не знаю як його описати,неначе щось солодке та дуже притаманне усім помадам.

Текстура доволі дивна,вона кремова,але якась трошки неначе липкувата.Вона доволі стійка,так, звичайно як і будь яка кремова помада вона сходить після їжі,залишає сліди,але вона дуже обережно сходить з губ.Зволожує,не скочується.Хороша помада,але обираючи відтінок в інтернету майте на увазі,що кольори насправді більш яскравіші.