danabeauty

Натуральна олійка для брів та вій Reclaire

Натуральна олійка для брів та вій Reclaire

Брови кардинально змінюють наш образ, і з цим неможливо не погодитися. Але не завжди наші брови виглядають так, як нам би хотілося 🤷🏻‍♀

Тому, вирішила спробувати комплекс натуральних косметичних олій від українського бренду Reclaire. Формула олійки активізує "сплячі" волосяні фолікули, тим самим забезпечує ріст нових та міцних волосків, а наявні волоски робить сяючими, зволоженими та здоровими.

Поділюсь своїм досвідом та розкажу, чому варто спробувати цю олійку.
Повір, побачивши результат - ти точно захочеш її спробувати!

Розглянемо, що ж входить до складу цієї олійки:
💜 Касторове масло - відоме своїми властивостями зміцнення волосся, сприяє їхньому росту і надає блиск.
💜 Масло жожоба - живить і зволожує, допомагає зміцнити волоски.
💜 Олія усьми - зміцнює коріння волосини, стимулює ріст брів і вій.
💜 Вітамін А, Е - антиоксиданти, сприяють відновленню структури брів та вій, роблять їх більш міцними і еластичними.
💜 Олія соняшникова - джерело незамінних вітамінів і амінокислот, покращує стан вій, живлячи та зволожуючи їх.

Аплікатор дуже зручний - середньої жорсткості щіточка дозволяє легко наносити засіб на брови та вії, не створюючи зайвого безладу.

Консистенція олійна та при цьому легка, не залишає неприємного відчуття на шкірі.

Олійка має легкий, ненав'язливий аромат.

Мої брови тонкі та мають "залисини". Виробник радить використовувати олію регулярно протягом 4-5 тижнів для отримання першого видимого результату.
А я покажу результат вже майже ЗА ТРИ ТИЖНІ.

Думаю результат помітний.

Зверху - моя ліва та права брова до, знизу - після 3 тижнів використання.

Волоски стали міцніші, на вигляд зволожені та доглянуті, також помітила, що вони менше заламуються та випадають.
Та найголовніше - ріст нових маленьких волосків 🤭
Подивіться скільки їх!
Так, вони ще зовсім маленькі, але вже за рахунок них брови здаються трішки ширшими.

Також кінчик брови став густішим і нарешті потроху заростає "залисина" на лівій брові.

Натуральна олійка Reclaire дійсно справила на мене позитивне враження.
Мені подобається що вона дає гарний результат і має повністю натуральний та безпечний склад, без усіляких гормонів.
Буду й надалі використовувати її та відслідковувати результат 😌
Сподіваюся, допис був корисним 💜