MAXIMOVA🌷

Лосьйон для тіла Injul Cosmetics

Лосьйон для тіла Injul Cosmetics

Це дуже ароматна історія натхненна вишуканим "Baccarat Rouge". Використовую його в парі зі скрабом цієї ж лінійки. Це прекрасний догляд за тілом, про який хочеться розказати докладніше.

А ще хочеться показати поближче це красиве пакування.

Лосьйон для тіла Injul Cosmetics

Досить простий флакон, але його лаконічне пакування та дизайн етикетки виглядають дуже естетично. Помпа добре працює, гарно видає продукт. В цілому баночка красиво виглядає на поличці.

Склад у нього багатий на активні інгредієнти:

- масло ши (Shea Butter) — інтенсивно живить та заспокоює суху шкіру, забезпечуючи тривале зволоження;

- квалан — підтримує бар’єрні функції шкіри, сприяє її молодості та здоровому вигляду;

- вітамін Е — антиоксидант, який захищає шкіру від негативного впливу зовнішніх факторів;

- каприлік/каприковий тригліцерид та Коко-каприлат — легкі емолієнти, що дарують шкірі гладкість і м'якість, не блокуючи пори;

- гліцерин — зволожує та утримує вологу в шкірі, забезпечуючи її свіжість;

- масло насіння кавуна (Watermelon Seed Oil) — сприяє відновленню та омолодженню шкіри, даруючи їй здоровий вигляд.

Мені дуже сподобалась текстура лосьйону, вона легка, не жирна і не густа, легко розподіляється по шкірі. При цьому продукт дуже живильний, приємно пом'якшує шкіру та гарно зволожує. Швидко вбирається.

Окрема тема аромату - лосьйон має квіткові, східні, солодкі ноти. Дуже приємні і теплі, для мене ідеальні на холодну пору року. Аромат стійкий! На тілі я відчуваю його протягом дня.

Такий догляд відчувається дійсно справжнім затишним ритуалом.