Beautiful land💞

Жовтневі знахідки: що нового в моїй косметичці і не тільки?

Жовтневі знахідки: що нового в моїй косметичці і не тільки?

Більшість цих новинок для мене абсолютно нові, тому з нетерпінням чекаю на можливість випробувати їх у дії.

Шампунь Tink для нормального волосся – це моє перше знайомство з цим брендом. З нетерпінням чекаю на кокосові емоції!

До шампуню я одразу додала бальзам тієї ж кокосової серії від Tink – не могла встояти перед спокусою.

Ще вирішила спробувати зволожуючий гель для обличчя, і завдяки чудовій акції він дістався мені абсолютно безкоштовно!

Ну тут, ви ж точно знаєте, для яких діл ці цяцьки!

Голографічне пакування просто неймовірне – воно блищить і манить до себе!

Ось таку свічечку бренду Areon беру вперше, і мені не терпиться спробувати її з ароматом бузка! Думка про цю ароматну насолоду вже викликає у мене захоплення.

І маленький приємний подаруночок від мейкапу – пробник очищувальної та відбілювальної маски з оксидом цинку! Я ще не пробувала таку, але цей бренд мені дуже подобається і підходить моїй шкірі. Сподіваюся, ми з нею подружимось!

Ці серветки стали моїм фаворитом, тому я взяла одразу три пачки!

Вони дешеві, містять 132 серветочки, що виглядає вигідно в порівнянні з іншими, де лише 120.

Хоча антисептик все таки виглядає вигідніше...

Купила другу пачку вітамінів для волосся! Ще не поділилася враженнями про першу, але те що вже беру другу свідчить про те, що вони чудово спрацювали!

Ось такі чудові новинки я придбала у жовтні📦! Тепер з нетерпінням чекаю, щоб спробувати все і поділитися з вами своїми враженнями!