Петрова Юлия

Dior Poison Girl - Помаранчевий льодяник

Dior Poison Girl - Помаранчевий льодяник

Від того часу, як я зрозуміла, що Midnight Poison втрачений назавжди, я у пошуках нового улюбленця. Цього разу вирішила спробувати іншу "отруту" від Dior. Назва і реклама мене не дуже приваблювала, бо Girl наче казало, що це дитяче видання, але маркетинг натякав, що ця дівчинка дуже-дуже погана, і її отрута - то не зілля і не зміїний токсин, а щось нелегальне, що розповсюджують у нічних клубах у вигляді рожевих пігулочок. В решті решт я наважилася дати шанс цім парфумам.

Відкриття цитрусове, але дуже м'яке, ніби то такий чупа-чупс помаранч+вершки, пам'ятаєте такі? Інші парфуми, яки відкриваються цитрусами можуть звучати різко, по-чоловічому, але тут зовсім не той варіант. Із часом ці помаранчі дедалі солодші і ніжніші, змішуюся з трояндою та ваніллю.

Мені дуже подобається цей аромат. Однозначно солодкий, гурманський. Ваніль і карамель тут чудові. Кожного разу, коли я нюхаю своє зап’ястя, ніби облизую льодяник і повертаюся до дитинства. Я не сприймаю туалетну воду Poison Girl як «звабливу», як це подає маркетинг. Можливо, це метафора, як пісні «Candy Shop» і «Milkshake»? Якщо так, то це надто тонко.

Цей аромат легкий і приємний, на кожен день і для будь-якої пору року. Однак при високій вологості повітря пахне більш цитрусово. Вчора йшов дощ, і я нарешті відчула запах тих апельсинів із пірамиди, бо перші кілька разів це було щось не дуже зрозуміле - ніби фруктово-солодке, але що то був за фрукт сказати було важко. Може то через недавній нежить. Poison Girl Eau de Toilette не такий стійкий, як інші ванільні аромати, які я маю. Проте наступного дня я все ще відчуваю ледь помітні сліди троянди на своєму волоссі. На моїй шкірі тримається до вечора. Досить непогано, але від Dior очікувала більшої стійкості.

Багато хто цей аромат ругає за те, що він банальний і простий. Кажуть, що він не дотягує до своїх предків у шляхетному родоводі Poison. Найпоширеніший аргумент, який я чую від парфумерів і шанувальників, полягає в тому, що цей аромат просто задовольняє популярним смакам, тоді як усі його попередники йшли всупереч тенденції та стали культовими, тому що вони дуже відрізнялися від того, що всі в той час носили.

Можливо, це і є меседж? Може цього разу парфумери Dior вирішили не творити історію, а вловити дух часу? Створити щось не «особливе» чи «інше», а квінтесенцію того, що зараз наповнює повітря? Тому що в 21 столітті не парфумери вирішують, що зараз «в моді», а споживачі з їх телефонами, відгуками і, головне, своїми покупками? Це як коли кутюр’є беруть образи з вулиць і підносять їх до рівня високої моди.

Сучасній жінці не потрібно розповідати, що їй має подобатися. Вона знає, чого хоче, і хоче вона солодкого фруктово-гурманського аромату, який все ж таки достатньо легкий для будь-якої пори року. Тому що вона носить парфуми не для того, щоб спокушати, а для того, щоб покращити собі настрій, щоб отримати задоволення. Може, тому так довго у парфумах панують вишні, ананаси, полуниці, мигдаль, кокоси та льодяники? Можливо, тому в найпопулярніших ароматах навіть фіалки і пелюстки троянд вкриті цукром і карамелізовані?

Так. Poison Girl - це лише цукерка. Але це якісна цукерка. Це ексклюзивна цукерка ручної роботи від бутіка "Patisserie de Paris". Нажаль, це не містика і не чорна магія. Але свою життєрадісну «звичайність» Poison Girl робить заявою, дражнячи снобів.

Загалом, я вважаю, що цей аромат має право бути в лінійці Poison. Цукор - це теж отрута. Сучасна Білосніжка не труїться яблуком, змоченим у смертельному зіллі. Вона не п’є із зеленуватого флакона з малюнком черепа та кісток. Вона не їсть листя дурману. Вона охоче труїть себе сама, насолоджуючись цукром, барвниками, штучними ароматизаторами та бо зна чим ще "зі смаком фруктів".

Якщо любите фруктово-ванільні солодкі запахи, спробуйте, він того вартий. Не зважайте не інфантильний рожевий колір та ту "bad, bad girl" у рекламі. Аромат ніжний та приємний, не приторний.

Петрова Юлия
3
Підписники
0